1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HEDEF BÜYÜK! 8 MAÇTA 24 PUAN
HEDEF BÜYÜK! 8 MAÇTA 24 PUAN

HEDEF BÜYÜK! 8 MAÇTA 24 PUAN

Tolunay Kafkas açıklamalarıyla taraftarlara ve camiaya seslendi...

A+A-

Teknik adam Tolunay kafkas yaptığı açıklamada, "kimse içerisinde olduğumuz durumdan endişe duymasın. Geride kalan 8 maç var. Bu 8 maçtan 24 puan çıkarabilecek yapıda ve kalitede bir kadroya sahibiz" ifadelerini kullandı. Kafkas bu açıklamalarıyla adeta umur saçtı.

Milli aradan sonraki Antalyaspor maçıyla birlikte yeni bir başlangıç yapmayı hedeflediklerini söyleyen Kafkas, “Ligde daha oynayacağımız 8 maç, toplayacağımız 24 puan bulunuyor. Ligi en iyi yerde bitirmeyi hedefliyoruz. Ligden düşme gibi bir endişemiz yok. Bazı sebepler bizi etkilese de iyi oyunculardan kurulu kaliteli bir ekibiz. Bulunduğumuz yerden tabii ki kimse memnun olamaz.

Ama bu takımın kalan 8 maçın 8’ini de kazanacak gücü var. Hiç kimsenin endişesi olmasın. Trabzonspor sadece bir futbol kulübü değil. Trabzonspor bir kimlik, bir sevgilidir” ifadelerini kullandı.

Güzel günler yakın

44 yaşındaki teknik adam, kendisinin dışında futbolcuların, yönetimin ve taraftarların da her şeyin farkında olduğunu vurgulayarak, “Güzel ve aydınlık günler bizi bekliyor.

Herkes rahat olsun. Bu inanç hem benim, hem de oyuncularımın yüreğinde var. Camianın yüzünü güldüreceğiz.

Kimse merak etmesin. En kısa sürede en iyi yerlere geleceğiz. Camiaya bunun sözünü veriyorum. Önümüzdeki sezon zirveye, şampiyonluğa oynayan bir Trabzonspor izlettireceğiz” diye konuştu.