1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Helal sana Volkan Abi!
Helal sana Volkan Abi!

Helal sana Volkan Abi!

Şike yasa tasarına “Hayır” oyu vereceğim...

A+A-
Trabzon CHP Milletvekili Volkan Canalioğlu, TBMM’sinde kabul edilen şike yasasındaki değişiklik oylamasında hayır oyu vereceğini açıkladı.


 
Canalioğlu, hayır oyu niye verdiğini de TBMM’sindeki kürsünden de gerekirse açıklarım dedi.
 
Canalioğlu, yasa tasarısı değişikliğinin Başbakanın talimatı ile yapıldığını belirterek “Trabzonsporlu olarak böyle bir değişikliğe evet oyu vermeyeceğim” dedi.
 
Canalioğlu’u Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü Trabzon’un hassasiyetlerini de anlattığını belirterek “Sayın genel başkan hassasiyetimizi ve Trabzon’un bu konudaki hassasiyetimizi biliyor. Kendi, demokratik tercihimize saygı duyuyor” dedi.
 
Canalioğlu’nun yasa tasarısına hayır oyu verip vermediği ise, henüz belli değil.
Mecliste kabul edilen tasarının tutanakları henüz, TBMM’si internet sitesinde yayınlandı.

Trabzon’un bütün sorunlarını dinlendirsin hakkını savunsun diye size TBMM’sine gönderdik...12 Haziran genel seçimlerinde her biriniz gündemdeki Trabzonspor’u;Her fırsatta dile getirdiniz.Kaşkolunu boynunuza taktınızBayrağını elinize aldınız.Hakkını arayacağız dediniz.Şimdi, içinizde birilerinin de onayı ile kabul edilen şike yasası değiştiriliyor.Komisyon kabul etti.Genel kurula geliyor.Değişiklik Trabzonspor’un haklı mücadelesini ortadan kaldırıyor.Hani seçim meydanlarında hakkını hukukunu koruyacağız dediğiniz ve sözünüze güvenerek oyumuzu aldığınızTrabzonsporumuz var ya..Onun hakkı elinden alınacak.


Temiz eller kirli kramponlar.Merak ediyoruz, yasa değişikliğine ne oy vereceksiniz.Evet diyerek bizi mi kandıracaksınız.Hayır diyerek bize sahip mi çıkacaksınız.Niye suskunsunuz.Niye şimdiden açıklama yapmıyorsunuz.Liderinize mi bağlısınız.Trabzonspor’a mı sevdalısınız…