1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HEPİMİZ SUÇLUYUZ!
HEPİMİZ SUÇLUYUZ!

HEPİMİZ SUÇLUYUZ!

Trabzonspor'un başarılı kalesici Onur Recep Kıvrak açıklamalarda bulundu. Gündem de olan Galatasaray transferi ve birçok konuda bilgiler verdi.

A+A-

Galatasaray transferi konusunda kendine böyle birşeyin gelmediğini, gelmiş olsa dahi şuanki hedefinin Trabzonspor'un başarısı olduğunu söyledi. Takımın içerisinde olduğu durum hakkında ise Antalyaspor karşılaşmasının  çok  önemli olduğunu, takımın şuan bu durum içerisinde olmaması gerektiğini ve alınacak Antalyaspor galibiyetinin önlerini görmede büyük önem arz ettiğini söyledi.

'GURUR DUYUYORUM’

“Galatasaray’la ilgili bana gelen hiçbir şey yok. Kaldı ki bunu konuşmak dahi istemiyorum çünkü sözleşmesi devam eden bir oyuncuyum. Şuan kafamdaki tek konu Trabzonspor. Kafamı karıştırmak istiyorlar ancak buna asla izin vermem. Artık kendimi Trabzonlu ve Trabzonsporlu gibi görüyorum. Karadenizli insanların o hırçın yapısı bende de kendiliğinden oluştu. Bir futbol kentindeyim ve bununla da gurur duyuyorum.”

‘ŞANSIMIZ VAR’

"Milli Takım’da istediğimiz sonuçları alamıyoruz ancak hala şansımız var. Çıkmadık candan umut kesilmez. Avantaj kaybettiğimiz doğru ama dediğim gibi sonuna kadar mücadeleye devam etmeliyiz. Pes etmeyeceğimizi de herkes bilmeli. Macaristan maçında çok şansız bir gol yedik. Bence Semih’in o golde hatası yoktu. Futbolda bunlar oluyor.”

‘HOCAM BANA TEŞEKKÜR ETTİ’

“Milli Takım’daki performansımdan dolayı Tolunay Hocam, beni tebrik ederek teşekkür etti, Trabzonspor’u çok iyi temsil ettiğimi belirtti. Tabii ben de bundan gurur duydum. Tolunay Hocaya sizlerin aracılığıyla bende teşekkür ediyorum, kendisi benimle her defasında yakından ilgileniyor.

Diğer takım arkadaşlarımla da çok yakın ilişkiler kuruyor. Yeni sezonda kendisiyle büyük başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyorum.”

‘TARAFTARLA BAŞARACAĞIZ’

“Koskoca Trabzonspor bu hallerde olmamalıydı. Bu işte hepimiz suçluyuz. Antalya maçıyla çıkışa geçmek istiyoruz. Bir galibiyet bizi rahatlatacak ve önümüzü daha iyi görmemizi sağlayacak. Rakibimiz güçlü bir ekip ama sonuçta biz de Trabzonsporuz. Taraftar desteğiyle üç puan alacağımıza inanıyorum, bunu yapmak zorundayız.”