1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hepsi aynı şeyi söylüyor!
Hepsi aynı şeyi söylüyor!

Hepsi aynı şeyi söylüyor!

Karadeniz ekibinde teknik direktörden futbolculara kadar herkesin ağzından…

A+A-

 Trabzonspor’da herkes iddialı, herkes umutlu…

Bordo-Mavililer, dün son antrenmanını Trabzon'da yapıp İstanbul'a gitti. Karadeniz ekibinde teknik direktörden futbolculara kadar herkesin ağzından sadece '3 puan' ile ilgili iddialı açıklamalar döküldü.

Günlerdir Beşiktaş karşılaşmasına zafer parolasıyla hazırlanan Trabzonspor, dün İstanbul’a ayak bastı... Trabzon’dan uğurlandığından daha coşkulu bir şekilde karşılanan Bordo- Mavililer’de teknik direktör Şota da, futbolcular da çok iddialı açıklamalarda bulundu.

Bambaşka bir Trabzonspor için yola çıktıklarını söyleyen Gürcü hoca, “Trabzonsporlular ve Trabzon şehri gözümüzün içine bakıyor. ‘Kazanın’ diyor, ‘iyi oynayın’ diyor. Bu kadar insanın sorumluluğunu, umudunu, mutluluğunu taşıyoruz. Zor maç ama kazanmak için geldik, daha mutlu döneceğiz ve dönerken de mutlu edeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘Her yer evimiz gibi’

Trabzonsporlu futbolcular da galibiyete şartlandıklarını kullandıkları ifadelerle ortaya koydu. Karadeniz ekibinin kaptanı Onur Kıvrak, “İyi başladık, iyi devam etmek istiyoruz. Sadece İstanbul’dakiler değil, her maç zor. Fakat Trabzonspor’u bu sezon hedeflerine ulaştırmak için elimizden gelenden fazlasını yapacağız” dedi.

Bu arada ilk kez bir büyük maç atmosferi yaşayacak olan Mbia da kendilerini karşılamaya gelen taraftarlardan çok etkilendiğini söyledi ve “Her şehirde taraftarımızın olduğu söylemişlerdi. Bunun gerçek olduğunu görmek güzel. İstanbul’da bir çok formalı taraftar gördük, evimizde gibiyiz. Bunun karşılığını vereceğiz” diye konuştu.