1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. “Hepsi susacak!”
“Hepsi susacak!”

“Hepsi susacak!”

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Salih Cora, MHP’den yapılan sert eleştirilere aynı sertlikte cevap verdi.

A+A-

 AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Salih Cora, MHP’den yapılan sert eleştirilere cevap vererek ‘1 Kasım’a kadar konuşsunlar, 1 hafta daha konuşacaklar ama sonra susmak zorunda kalacaklar. Susacaklar ve millet konuşacaktır’ dedi.

Cora MHP’nin kullandığı üslup ile sergilediği agresif davranışların kendisine zarar verdiğini belirterek ‘Keskin sirke küpüne zarar verir.  MHP’nin Trabzon Milletvekili adaylarından il başkanına, il başkanında çaycısına kadar herkes son bir haftadır bize laf yetiştirmeye çalışıyor, her türlü hakaret ve tehdit içeren sözler söylemektedirler. 

AK Parti 5 milletvekilini alacağını görünce etekleri tutuştu.  Ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Onlara bir şey demiyorum. 1 hafta daha konuşsunlar, ondan sonra bir daha konuşamayacaklar. Çünkü millet onlara gereken cevabı sandıkta 1 Kasım’da verecektir.  MHP’liler Bize laf yetiştireceklerine seçmenin ayağına gitsinler, seçmene icraatlarından bahsetsinler.

Hangi ülkücünün hangi derdi ile ilgilenmişler. Hangi sıkıntısını çözmüşler. Bu ülkede çakılı çivileri, dikili bir ağaçları yok iken halen hayır demeye çalışıyorlar. Hayır üzerinden propaganda yapıyorlar.  Bizi tahrik etmek için hakaret içerikli tehditler açıklamalar yapıyorlar, bayraklarımızı, afişlerimizi indiriyorlar.  Bir il başkanının, bir milletvekili adayının bu açıklamalarında böyle seviyesizlik olur mu, bu açıklamalara denilse, denilse çukur denilebilir. Bizim her söze verilecek bir cevabımız vardır ama önce söze bakarız söz mü diye sonra söyleyene bakarız adam mı diye.  Evet onlar da biliyor ve korkuyor. Bu millet Salih Cora’yı tanıdı, sevdi ve seçilmesinin önünde hiçbir engel kalmamıştır.  Milletvekilliği nasıl yapılır hepsi görecek. Ülkücü kardeşlerimizin de milletvekili olacağım. Bu şehrin her kesime hizmet etmekten mutluluk duyacağım. Bize olan bu teveccühe saldırılarla cevap veren MHP’lilere de artık cevap vermeyeceğim. Onlara gereken cevabı milletimiz 1 Kasım’da sandıkta verecektir’ ifadelerini kullandı.