1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HERKES FARKLI TELDEN ÇALIYOR
HERKES FARKLI TELDEN ÇALIYOR

HERKES FARKLI TELDEN ÇALIYOR

Trabzonspor'da Olcan ve Onur hakkında yapılan transfer haberleri üzerine yönetimin üst kanadı karşı görüş belirtti. Trafatarlar kime inanacağını şaşırdı.

A+A-

Göreve geldikleri günden beri sürekli olarak fikir ayrılıklarının yaşandığı Trabzonspor yönetiminde, şimdi de Olcan Adın ve Onur Kıvrak için farklı görüşler ortaya atıldı. Bordo-Mavili kulübün başkanı, transferde adları sıkça anılan kalesi Onur ve Olcan Adın için "Eğer şampiyonluğa oynayacağız diyorsanız elinizdeki değerleri korursunuz. Trabzonspor taraftarları bu konuda rahat olsunlar. Bu işin ticaretini yapacağız diyorsanız oyuncularınızı satarsınız" dedi.

FİKİR AYRILIKLARI

"Biz istemediğimiz sürece hiçbir oyuncumuz takımdan gitmek istemez" diyen kulüp başkanını Genel Sekreter Köksal Güney de desteklemişti. Ancak bulübün başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Yakup Aslan'ın "Olcan bu takımın en önemli parçalarından biri. Bize rağmen transfer yapması mümkün olmadığı gibi bizim de illa satacağız diye bir düşüncemiz yok. Eğer kulüp çıkarları için uygun şartlar olursa o zaman transfere izin veririz" demesi yönetim içindeki fikir ayrılıklarının sürdüğünü gösterdi.