1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Hırsız Öyle Bir Yere Saklandı ki!
Hırsız Öyle Bir Yere Saklandı ki!

Hırsız Öyle Bir Yere Saklandı ki!

"Uyumaya girmiştim"

A+A-

Osmangazi Üniversitesi'ne hırsızlık yapmak için giren hırsız, saklanmak için çok iyi bir yer buldu ama yine de yakalandı. Bursa'da hırsızlık yapmak için Osmangazi Üniversitesi'nin inşaatına girdiği ileri sürülen zanlı, polisi karşısında görünce, "Uyumaya girmiştim" dedi. Saklandığı çuvalın altında hızlı nefes alıp verdiği için yakalanan sabıkalı zanlı gözaltına alındı. 


Bursa İl Özel İdaresi'nin güvenlik görevlileri, saat 02.00 sıralarında Yıldırım ilçesinde bulunan Osmangazi Üniversitesi Kampüsü inşaatından sesler geldiğini duyunca polise ihbarda bulundu. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, inşaat halindeki kampüste titiz bir çalışma başlattı. İnşaatın etrafını saran polis, binaların içinde hırsızı aramaya başladı. ÇUVALIN ALTINA SAKLANIRKEN YAKALANDI 


Aramayı çemberi daraltarak yapan polis, inşaattın atık bölümündeki çuvalların altına gizlenen bir şahsı tespit etti. Çuvalların altında polis ekiplerinden saklanmaya çalışan şüpheliyi, korkudan hızlı nefes alıp vermesi ele verdi. Kelepçelenerek polis merkezine götürülen şahsın inşaatın içerisine attığı tornavida ve pense de bulundu. 


Değişik suçlardan sabıkalı olduğu öğrenilen şüpheli M.E.'nin (22), sağlık raporu için hastaneye götürülürken kendisini görüntüleyen basın mensuplarına küfürler savurdu. İnşaata uyumak için girdiğini söylediği belirtilen zanlının emniyetteki ifadesi devam ediyor.