1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HIZLI KOŞAN AT MİSALİ..!
HIZLI KOŞAN AT MİSALİ..!

HIZLI KOŞAN AT MİSALİ..!

Trabzonspor’un o futbolcularına bir şeyler oldu!

A+A-

 ‘Hızlı koşan atın pisliği seyrek düşer’ atasözü şu günlerde tam Trabzonspor’a  göre…

Sezona çok iyi başlangıç yapan bazı futbolcularda  son haftalarda ki aşırı performans düşüklüğü dikkatlerden kaçmıyor!

Bordo mavili takımın tecrübeli oyuncusu M’Bia’ ya bir haller oldu. İlk maçlarında ‘Aranan beyin’ dedirten tecrübeli yıldız, son üç maçtır performansında sürekli iniş gösteriyor. Azimli, lider ve kendinden emin görüntüsünden eser kalmayan  siyahi oyuncu adeta saç baş yoldurtmaya başladı!

Trabzonspor’un yeni transferlerinden N’Doye’ de ilk iki maçında tam bir takım oyuncusu görüntüsü verirken,  gerek Kayseri  gerekse G. Saray maçlarında ortaya koyduğu görüntü ile taraftarın kafasında soru işaretleri  yarattı. Son vuruş becerisi yetersiz gözüken Senegalli oyuncu ‘Forvette sıkıntımız var’ yorumlarına sebebiyet vermeye başladı.

Trabzonspor yabancıları için de en çok konuşulan Cavanda ise G. Saray maçında kötü oynamasa da eski performansını arattı. Genç oyuncu özellikle aşırı güven ve bunun getirdiği rahatlık neticesinde topu gereksiz yere ayağında tutarak ve riskli alanlarda çalımlara kalkarak yürekleri hoplattı.

Ve tabi ki Yusuf Erdoğan! Genç oyuncu sezona fırtına gibi girmesine rağmen, Akhisar ve Kayseri maçlarında  hayal kırıklığı yaratmıştı. Yusuf G. Saray maçında yarım saat saha da kalmasına rağmen yine varlığını hissettiremedi.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr