1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hurma merak edileni, trabzonhaber'e açıkladı!
Hurma merak edileni, trabzonhaber'e açıkladı!

Hurma merak edileni, trabzonhaber'e açıkladı!

"Afellay ile Donk..."

A+A-

Trabzonspor sportif direktörü Süleyman Hurma gündemdeki transferleri yine trabzonhaber.com.tr aracılığı ile  aydınlattı.

Haber sitemize konuşan Trabzonspor sportif direktörü Süleyman Hurma Hollandalı futbolcu İbrahim Afellay ile ilgili geçen hafta  kendilerine öneri geldiğini ve bu oyuncunun transfer edilebilirlik şansını araştırıp şartlarını öğrenmek istedik. Fakat gördük ki şartlar bize uygun değil. Uçuk rakamlar söz konusu. Bu defteri açmadan kapattık. Açılması da mümkün değil’ dedi.

Trabzonspor’un Kasımpaşalı oyuncu Donk ile ilgilendiği  şeklindeki haberlerin ise gerçek olmadığını söyleyen Hurma, ‘Biz sağ bek, sol bek  alacağız. Gerek duyarsak bir de forvet. Forvet  transferi özellikle Waris’in performansına bağlı . Donk stoper. Kaldı ki Kasımpaşa onu satmaz. İhtiyacımızda yok. Medjani, Mustafa, Uğur gibi o bölgede etkili oyuncularımızda var’ dedi.

Trabzonspor’a çok kaliteli ve eldeki oyunculardan daha verimli iki veya üç isim katacaklarını söyleyen Hurma, ‘Çok iyi kadromuz var. Çok iyi takviyeler de yapacağız. Herkes rahat olsun’ dedi.