1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HURMA UMUT DAĞITTI: ‘İYİ YOLDA OLDUĞUMUZ ANLAŞILACAK’!
HURMA UMUT DAĞITTI: ‘İYİ YOLDA OLDUĞUMUZ ANLAŞILACAK’!

HURMA UMUT DAĞITTI: ‘İYİ YOLDA OLDUĞUMUZ ANLAŞILACAK’!

Trabzonspor sportif direktörü önemli açıklamalar yaptı… İşte o açıklamalar:

A+A-
‘ÖNEMLİ YANILGILARIM OLMADI’
Geçmişte yaptığım işlerin arkasındayım. İlk göreve Trabzonspor’da başladım. Sonra başka kulüplerde de çalıştım. Bugüne kadar yaptıklarım ortada. Ciddi yanılgı içinde olmadım. Hep beklentinin üzerinde oyuncular transfer ettim. Buraya gelecek oyuncuları tartışmak için imza atmalarını beklemek gerek. İmza atan oyuncu katkı sağlayacak isimler olacaktır.Hata herkes yapabilir. Biz 23 yıldır futbolun içinde olan birisi olarak, Trabzonspor’u çok iyi tanıyan biri olarak yanlış oyuncular transfer etmeyeceğiz.
‘HAZIR DEĞİLİZ AMA SİNYAL VERDİK’
Şuanda dünyanın en çok para dönen işini yapıyoruz. Öncelikle bunu bu şekilde kabul etmeliyiz. Diğer tarafı da topluma yansıyan tarafı. Toplumun talepleri var. Hem bunu bir iş olarak görüp hem de taraftarın taleplerini dikkate almalısınız. Trabzonspor’u izleyen insanları göz önünde bulundurarak şu sözü verdik. Bir takım kuracağız ve bu takım şampiyonluğa oynayacak. Olur mu olmaz mı bilemeyiz. Bir karış yukarı giden top kaderi belirleyebilir. Ama baktığımızda şunu söyleyeceğiz. Bu takıma iki oyuncu alırsak şampiyon olur diyebileceğiz. Yani bugünkü sirkülasyonu yaşamayacağız. Bu sözü veriyoruz. Dün henüz hazır olmamamıza rağmen en azından bir şablonun sinyalini verdik. Katılacak oyuncularımız da olacak’
‘İYİ YOLDAYIZ! SANCILAR OLMASI DOĞAL’
 Kulübümüz iyi yoldu. İyi yolda giderken sancılarımız da oluyor. Sorumluluk sahibi olduğumuz için her şeyi konuşamıyoruz. Bunun için önümüze çıkan sıkıntılara göğüs germesini bileceğiz.24 yaşında yönetici olmuş birisiyim. O günden buyana hep bir ekip yönettim. Şunu biliyorum ki neresi olursa olsun ortaya bir başarı koyulacaksa herkes maksimumunu ortaya koymalıdır. Eğer herkes kendi gücünü ortaya koymazsa istenilen başarı gelmeyecektir. Arzu ederiz ki camia hep birlikte hareket etsin. Benim tek başıma bir şeyi başaracak gücüm yok. Benim yapabileceğim mevcut potansiyeli yukarıya çekmek olur. Camia içiresinde benim kim olduğumu biliyorlar. Yaptığımız işlerle kendi adıma algı olumlu şekilde değişecektir. Hiçbir şekilde taraftarımızla karşı karşıya gelmek istemem. Bütün gücümle Trabzonspor için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Mutlaka bir gün buradan gideceğim. Nasıl gittiğim önemli. Kayserispor’da da zorluklar yaşadım. Ayrılırken gitmesin diye yürüyüş yapıldı. İnşallah burada da benzerini yaşarım”