1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. HypnoticPoison Parfüm Özellikleri Nelerdir?
HypnoticPoison Parfüm Özellikleri Nelerdir?

HypnoticPoison Parfüm Özellikleri Nelerdir?

HypnoticPoison Parfüm Özellikleri Nelerdir?

A+A-

1998 yılında ilk defa kadınların karşısına çıkan DiorHypnoticPoison, oryantal içeriği ile uzun yıllardır büyük bir beğeni ile kullanılmaya devam ediyor. Markanın parfümlerinin baş kreatörü olan François Demachy, parfümün içeriği ile alakalı yapmış olduğu röportajlarda içerisine sır koyduğunu belirtiyor.

 

Gizemli kokusu ile kadınların en fazla beğendiği kokulardan bir tanesi olarak da bilinen HypnoticPoison’ın alt notalarında badem, vanilya, misk ve sandal ağacı bulunuyor. Orta notalara gelindiği zaman ise kadınları yasemin, sümbülteber, gül, Brezilya gül ağacı, kimyon ve inci çiçeği karşılıyor. Üst notalarda ise 3 farklı meyve; kayısı, erik ve Hindistan cevizi bulunmakta.

 

Kremsi, sıcak, davetkar ve kadınsız bir kokuya sahip olan Hypnotic Posion, vanilyalı kokuları seven kadınların en fazla beğendiği parfümlerden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Daha çok gece davetlerinde ön plana çıkan bu koku, kendini her zaman şık görmek isteyen kadınların ideal kokusu olarak da biliniyor.

 

Afrodizyak etkili parfümlerden bir tanesi olan HypnoticPosion’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise çok az sıkılarak istemiş olduğu etkiyi elde etmesi. Her bir notası oldukça ağır ve etkili olan bu parfüm tek seferde çok fazla sıkıldığı zaman yoğunluğundan ötürü istenilen başarılı sonuçların elde edilmesini de engellemiş olacaktır. Kendini her zaman çekici ve kadınsı hissetmek isteyen kadınların tercihi olan bu parfüm, uzun süreler boyunca büyük bir beğeni ile kullanılmaya devam edilecek.