1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İDDİALAR DOĞRUYSA ESKİ YANAL’DAN ESER KALMAMIŞ!
İDDİALAR DOĞRUYSA ESKİ YANAL’DAN ESER KALMAMIŞ!

İDDİALAR DOĞRUYSA ESKİ YANAL’DAN ESER KALMAMIŞ!

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal iddialara göre eski Ersun Yanal’dan çok uzak!

A+A-

Bordo Mavili takımın teknik direktörünün geçmiş yıllarda Eskişehirspor’u çalıştırırken futbolcuların kazan kaldırdığı ve dönemin Başkanı’na çıkarak; ‘Bu hocayı gönder.Dilerseniz tazminatı için bizim alacaklarımızdan kesin’ dediği iddia ediliyor.

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal’ın özel hayatına yoğunlaşıp takımla fazla ilgilenmeyişi Fenerbahçe’de de futbolcuların dikkatinden kaçmadı.İddialara göre bir müsabakanın ilk devresinde soyunma odasına 1-0 yenik giren Fenerbahçe’de teknik patron Ersun Yanal futbolcularına ateş püskürdü. Yanal’ın sözünü kesen takım kaptanı Emre, Yanal’a ‘Takımla ilgilendiğin yok. Çık dışarı. Odana git. Senin konuşman burada etkili olmaz’ diyerek teknik direktörünü dışarı çıkarttı. Takıma devre arası konuşmayı kendisi yaptı. Ve o maçı Fenerbahçe ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-1 kazandı.

Yine Fenerbahçe’nin Galatasaray ile oynayacağı bir derbi müsabakası öncesi soyunma odasında maç öncesi son konuşmayı yapacak olan Ersun Yanal’a oyuncular müsaade etmeyerek; ‘Hocam maç konuşmasını biz yaparız’ dedikleri ve maç konuşmasını Egemen Korkmaz’a yaptırdıkları iddia ediliyor.

Yanal’ın Fenerbahçe teknik direktörü iken takıma konsantre olma sıkıntısı yaşadığı, maç esnasında ki tüm oyuncu değişikliklerini o dönem ki yardımcısı İsmail Kartal’a yaptırdığı ileri sürüldü.