1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İKİ MENAJER , BİTİK YILDIZI GÜNDEMDEN DÜŞÜRMÜYOR! Transferde Çirkin Oyun…
İKİ MENAJER , BİTİK YILDIZI  GÜNDEMDEN DÜŞÜRMÜYOR!  Transferde Çirkin Oyun…

İKİ MENAJER , BİTİK YILDIZI GÜNDEMDEN DÜŞÜRMÜYOR! Transferde Çirkin Oyun…

Trabzonspor’un yabancı transferinde yaklaşık bir yıldır ısrarla adı geçiyor…

A+A-

Trabzonspor’un gündemine ısrarla Hollandalı yıldız Van Der Vaart sokulmaya çalışılıyor. 33 yaşına gelen ve Almanya’nın Hamburg takımı ile sözleşmesi biten Hollandalı oyuncu için bazı menajerlerin geçen sezon başından beri gayret sarf ettiği, ancak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nu aşamadıkları öğrenildi. Hacıosmanoğlu’nun ‘Gündemimizde Yok’ açıklamasına rağmen bu ısrardan bir türlü vazgeçilmiyor!


Şimdilik isimleri bizde saklı olan iki menajerin, Van Der Vaart’ı ulusal bir spor gazetesinde sürekli haber yaptırarak, Trabzonspor gündeminde tutmaya çalıştığı, şimdi bu menajerlerin yeni Sportif Direktör Süleyman Hurma üzerinden son bir hafta içinde yeniden yoğun faaliyete geçtikleri öğrenildi.

Bu noktada çiçeği burnunda Sportif Direktör Süleyman Hurma’nın nasıl bir adım atacağı merakla bekleniyor. Söz konusu Hollandalı yıldız, son üç sezondur Hamburg takımında tam bir hayal kırıklığı yarattı. Sık sık sakatlıklar yaşayan ve eski performansından son üç yıldır eser kalmayan Hollandalı oyuncunun transferi için Trabzonspor menfaatleri için takipçi olacağız. Van Der Vaart bu sezon 34 müsabakanın 24’ün de görev alıp, 4 gol 1 asist yapabildi. Oyuncu 6 hafta sakatlıktan dolayı forma giyemedi. Takımı Hamburg ise son maçı kazanarak küme düşmekten son anda kurtuldu.