1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İki Mevkii İçin Görüş Ayrılığı Yaşandı
İki Mevkii İçin Görüş Ayrılığı Yaşandı

İki Mevkii İçin Görüş Ayrılığı Yaşandı

Başkan Usta yarına kadar süre verdi...

A+A-

 Trabzonhaber.com.tr (Özel)-Trabzonspor’un yeni yönetiminin ilk toplantısı uzun sürdü. Fakat ilk toplantıda gerek teknik adam gerekse görev dağılımları konusunda görüş ayrılıkları yaşandı.

1-Teknik adam konusunda kimi yöneticiler  Giray Bulak, kimileri Hami Mandıralı, kimileri Sadi Tekelioğlu görüşünü ortaya koydu. Başkan Muharrem Usta devre arasına kadar Sadi Tekelioğlu diyerek son noktayı koydu.

2-Asıl görüş ayrılığının Asbaşkanlık ve Futbol şubesi konusunda yaşandığı öğrenildi. Bazı branşlarda sorumlu olacak yöneticiler belirlenmesine rağmen Asbaşkanlık ve Futbol Şube için yaşanan görüş ayrılığı sebebi ile başkan Muharrem Usta; ‘Yarın yeniden toplanacağız. Herkes akli selim düşünsün. Yarın net ve daha somut kararlarınızı bekliyorum. Aksi halde son noktayı yine ben koyacağım’ dedi.

Bu iki mevki için yaşanan görüş ayrılıkları bakalım yarın ki toplantıda nasıl çözülecek?

3- Yabancı oyunculara bugün 10 milyon lira tutarında ödeme yapıldı. Yarın(Çarşamba) ve Cuma günü olmak üzere  tüm oyuncuların hesaplarına paralar yatırılıp  geriye dönük borç bırakılmayacak.

4-Fatih Tekke’ye kulüpte mutlak bir görev verilecek. Tekke’ye sportif direktörlük ya da transfer izleme komitesi sorumluluğu verilmesi görüşü daha ağırlıkta.