1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ‘İKİ-ÜÇ HAFTA SONRA…’ ‘ERKAN VE CAVANDA…’
‘İKİ-ÜÇ HAFTA SONRA…’ ‘ERKAN VE CAVANDA…’

‘İKİ-ÜÇ HAFTA SONRA…’ ‘ERKAN VE CAVANDA…’

Trabzonspor’un eski teknik direktörü yazarımı takımız Hami Mandıralı üç haftayı değerlendirdi.

A+A-

 Trabzonspor’un son oynadığı Akhisar  maçında Beşiktaş müsabakasına göre daha dağınık bir görüntü verdiğini söyleyen Hami; ‘ Trabzonspor futbolcuları oyunun her zaman içinde olmalı’ dedi. Ak hisar maçında özellikle bazı oyuncularda zaman zaman kopukluklar yaşandığını ifade eden Hami Mandıralı;

‘Herkes sabırlı ve takıma destek olsun. İyi bir takımımız var. Takım olma yolunda iyi mesafe aldık. Oyuncular birbirini tanıdıkça  çok daha iyi olacağız. İki üç hafta sonra bu takım çok daha keyif verecektir’ dedi.

Erkan Zengin’in geçen yıla göre daha iyi olduğunu ancak daha fazla rol alması gerektiğini vurgulayan Hami; ‘Erkan ofansta katkı yapacak. Top bizde iken geriye çok geliyor. Geride çok kalıyor. Gereksiz. Top rakipte iken takım savunması için geri gelmesi doğal. Ancak top bizde iken Erkan rakip alanda topla buluşmalı, bizim alanda değil. Ofansa  daha dönük olmalı’ dedi.

Hami, yeni transfer N’Doye’nin iyi bir futbolcu olduğunu, sürekli oyunun içinde olarak takıma önemli katkı sağladığını , bu oyuncuda ısrar edilip sabır gösterilmesi gerektiğini söyledi. Sağ bek Cavanda’nın hücum potansiyelinin yüksek olduğunu ve onun ofansif bakımdan daha fazla görevlendirilmesi gerektiğinin de altını çizdi.


Kaynak: Trabzonhaber.com.tr