1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. İlişki Durumu Karışık 12. bölümde Ayşegül çok güldürecek
İlişki Durumu Karışık 12. bölümde Ayşegül çok güldürecek

İlişki Durumu Karışık 12. bölümde Ayşegül çok güldürecek

Show TV ekranının eğlenceli dizisi İlişki Durumu Karışık bu akşam 12. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. İşte İlişki Durumu Karışık yeni bölümden detaylar…

A+A-

Yepyeni ve komik bir bölümle daha izleyici karşısına çıkıyor...

“İlişki Durumu: Karışık”ın 12. bölümünde; Can Elif’in yanında, onun gönlünü alma derdindeyken evde bir başına kalan Ayşegül’ü zorlu bir gece bekler; eve hırsız girmiştir. Ayşegül’ün yardımına kim koşacaktır, Can mı yoksa Murat mı? Hırsız haberi İsmail ve Mediha’yı huzursuz etmiştir. Güvenlik elemanı tutmaya karar verirler ancak İsmail’in bulduğu güvenlikçi hiç de sandıkları gibi biri çıkmaz. Can taşınmak için ev bakmaya başlar ancak onun gitmesini istemeyen Ayşegül’ün bu konuda başvuracağı kendince yöntemleri vardır! Can ise Ayşegül’ün niyetini anlar ve onu kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni ardına koymaz. Can ve Elif birlikte çıktıkları akşam yemeğinde Ayşegül ve Murat’la karşılaşır. Gecenin sonu Ayşegül için de Can için de büyük bir sürprize gebedir!

“İlişki Durumu: Karışık”, aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!