1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. İlişki Durumu Karışık 7. bölümde neler olacak?
İlişki Durumu Karışık 7. bölümde neler olacak?

İlişki Durumu Karışık 7. bölümde neler olacak?

Show tv ekranının eğlenceli dizisi İlişki Durumu Karışık bu akşam 7. bölümü ile ekrana gelecek. İlişki Durumu Karışık yeni bölüm detayları haberimizde…

A+A-

 Sevilen dizide yaşanan olaylar, her geçen bölümde daha da karmaşık bir hal alıyor…

İlişki Durumu Karışık 7. bölümde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Can ve Ayşegül'ün arasında yaşanan kıskançlık krizi nasıl sonuçlanacak merak konusu. İlişki Durumu Karışık 7. bölümü ile 22 Ağustos Cumartesi günü izleyici karşısında olacak.

“İlişki Durumu: Karışık”ın yedinci bölümünde; Ayşegül kalbini Can’a açmış, hislerini dile dökmüştür. Can’ın Ayşegül’e cevabı Ayşegül’ü sinir krizine sokmaya yetecektir! Can’ın Elif’le yakın arkadaş olması herkesin dilindedir.

Handan tarafından uyarılan Can, Elif’ten uzak kalmayı başarabilecek midir? Yoksa Elif’in bir sözüyle ona mı koşacaktır? İsmail, Ayşegül için büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Ayşegül’ün tarzı İsmail’e emanettir! Ayşegül, İsmail’in “lady okuluna” kayıt olur! Eve gelecek olan gazeteciler için Ayşegül’ün ev sahipliği yapması gerekir.

Eline büyük bir koz geçen Ayşegül bu durumu Can’a karşı kullanır. Can elinde bez ile bütün evi Ayşegül’e inat temizleyebilecek midir? Murat doğum gününü Ayşegül’le birlikte geçirir. Murat, Ayşegül’e karşı hissettiklerini dile döker. Çünkü öğrendikleri aklını karıştırmaya yetmiştir!