1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İnat etme helalleşelim!
İnat etme helalleşelim!

İnat etme helalleşelim!

Lig'de 5. maçında da galibiyetle tanışamayan Trabzonspor’da Halilhodzic’in kredisi tamamen bitti.

A+A-

Halilhodzic’in yanlışlarının bedelini Trabzonspor Karabükspor’dan fark yiyerek ödedi. Ligdeki ilk yenilgisini alan Bordo-Mavililer bayramımızı zehir etti.

5. maçında da galibiyetle tanışamayan Trabzonspor’da Halilhodzic’in kredisi tamamen bitti. Artık söylenecek tek bir söz kaldı: Vahid hoca, düş Trabzon’un yakasından.

Trabzonspor Vahid Halilhodzic yönetiminde yerlerde sürünüyor. Yönetimin yıldız oyuncular transfer etmesine karşın Boşnak teknik adam, takım kurgusundaki yanlışlarının bedelini Bordo-Mavili ekibe ağır ödetiyor. Dün Karabükspor karşısına 4 maçlık beraberlik serisine son vermek için çıkan Trabzonspor Vahid Halilhodzic’in oyuncu seçimi ve taktik anlayışı nedeniyle 90 dakika sonunda sahadan 3-0 mağlup ayrıldı. Ligde 5. maçında da galip gelemeyerek sondan 3. sıraya kadar gerileyen Trabzonspor’da gelinen noktanın tek sorumlusu Halilhodzic olarak gösteriliyor. Karabükspor maçında yaşanan hezimetin ardından Trabzonspor taraftarları da Boşnak teknik adamın takımın daha fazla bataklığa sürüklenmemesi için gerekeni yapması gerektiğini dile getiriyor.

Kaynak: Karadeniz Gazetesi