1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. "İnşallah Trabzonlular, bütün Fenerbahçelileri bağırlarına basacaklardır"
"İnşallah Trabzonlular, bütün Fenerbahçelileri bağırlarına basacaklardır"

"İnşallah Trabzonlular, bütün Fenerbahçelileri bağırlarına basacaklardır"

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Pazartesi oynanacak olan F.Bahçe karşılaşı ile ilgili sorulan soruya şöyle yanıt verdi: Maç öncesi herhangi bir gerginliğ

A+A-

Arif Koşar ve beraberindeki heyet, "Türkiye'de Gidilmedik Kulüp, Görülmedik Tesis Kalmayacak" gezisi için Tokat'a geldi. Tokatspor'un Uzunburun Adnan Çiçek Tesisleri'ni ziyaret eden Koşar, Kulüp Başkanı Emin Yılar'la sohbet ettikten sonra ilk olarak antrenman sahası ve tesisleri son derece iyi bulduğunu söyledi.

"GERGİNLİK SÖZ KONUSU DEĞİL"

Arif Koşar, basın mensuplarının pazartesi akşamı oynanacak Trabzonspor ile Fenerbahçe maçıyla ilgili sorusu üzerine şunları söyledi:

"Hiç bir gerginlik söz konusu değil. Geçen bir televizyon programında izledim. Trabzonspor’umuzun başkanı, Fenerbahçe spor kulübümüzün yöneticilerini ve taraftarlarını gayet iyi ağırlayacaklarını ifade etti. Zaten her iki güzide kulübümüze yakışan budur. Sporun barış ve kardeşlik olduğunu da kabul edersek, böyle kısır çekişmelere ihtiyacımız yok. Biz medeni bir ülkeyiz. O yüzden inşallah Trabzonlular bütün Fenerbahçelileri bağırlarına basacaklardır. Maç 90 dakika, iyi olan kazanır ama çok küçük de olsa bu küçük gerginlikler, Fenerbahçe ile Trabzonspor arasından kalkar."