1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İnsanın psikolojisi bozuksa...
İnsanın psikolojisi bozuksa...

İnsanın psikolojisi bozuksa...

İşte detaylar...

A+A-

 “İnsanın psikolojisi bozuksa, ayakları çalışmaz. Şimdi moral bulduk. Beşiktaş maçında daha diri bir takım sahada olacak. Tribünler de farklı olacaktır. Kısacası derbi çok farklı geçecek.

 

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Beşiktaş derbisinde çok daha farklı ve iyi bir oyun beklediğini söyledi. Mersin İdman Yurdu galibiyetinin üzerlerindeki olumsuz havayı dağıttığını belirten Usta "Hem moral hem puan açısından ilaç gibi geldi. İnsan psikolojik olarak sıkıntı yaşıyorsa, ayakları çalışmaz, performansı düşer. Takımın böyle bir galibiyete gerçekten ihtiyaç vardı" dedi. Usta, Beşiktaş ile salı günü Avni Aker'de oynayacakları erteleme maçının çok farklı bir atmosferde geçeceğini dile getirerek, şöyle konuştu: "Geçen haftaki Konya maçı ile bu maça baktığınız zaman 7 farklı oyuncu var. Sürekliliği olmayan bir takımdan bahsediyoruz.

 

İyi tahlil etmeliyiz

 

Trabzon'un bu halde olmasının sebeplerini iyi tahlil etmemiz gerek. Yönetim olarak bunun peşindeyiz. Ancak ne olursa olsun Beşiktaş maçında daha diri, daha iyi bir takım sahada olacak. O maçta tribünler de farklı olacaktır.Dolayısıyla Beşiktaş maçı çok farklı olacak."

 

Yunus Emre SEL