1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İstanbul'da yıldız zirvesi
İstanbul'da yıldız zirvesi

İstanbul'da yıldız zirvesi

Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay'ın raporu doğrultusunda transfer listedeki isimler masaya yatırılıyor. Trabzonlu yöneticiler, İstanbul'da bir araya gelerek transferde izlenecek yol haritasını belirleyecek.

A+A-

Trabzonspor, bugün Galatasaray karşısındaki altı maçlık galibiyet hasretine son vermek için sahaya çıkarken, diğer yandan da bordo- mavili kulübün transfer politikası belirlenecek.

Trabzonspor yönetimi, İstanbul'da toplanarak, yaşanan son gelişmeleri ve transferde izlenecek yol haritasını görüşecek. Ocak ayında takıma takviye yapmayı planlayan yönetim, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay raporu doğrultusunda belirlenen isimler tek tek masaya yatıracak ve maddi bir tablo çıkaracak. Yol haritasının netleşmesinin ardından transfer çalışmalarına hız verilecek.

Ara transfer döneminin yaklaşmasıyla birlikte birçok futbolcunun ismi bordo-mavili kulüple anılmaya başlandı. Bunların arasında Beşiktaş'ın da uzun süredir ilgilendiği Ronaldinho ilk sıraya yer alırken Maxi Lopez ve Sissoko gibi dünya yıldızlarının da adı geçiyor. Türkiye'den ise Özer Hurmacı'nın Trabzon'un transfer listesinde olduğu belirtiliyor.