1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. iŞTE BUNU KASTETMİŞTİM
iŞTE BUNU KASTETMİŞTİM

iŞTE BUNU KASTETMİŞTİM

Hami hoca Sivasspor maçında sergilenen futboldan oldukça memnun kaldı. Daha önceki açıklamalarında horonu dik oynalaım diyerek bu oyunu kasettiğini söyledi. Alınan galibiyetin moralleri yerine getirdiğini, şimdi sıranın Kasımpaşa galibiyetinde olduğunu sö

A+A-

"Biz horon gibi dik oynayalım derken, bunu anlatmak istedik" diyen Mandıralı, "Bizim dediğimiz bir felsefeydi, mesajdı. Dik oynamak buydu. İşte benim istediğim Trabzonspor bu. Bir galibiyet bizi bir anda 4. sıraya kadar taşıdı. Hedefimiz Avrupa kupalarına katılmak. Şimdi sırada Kasımpaşa var. Galibiyetler bizi daha iyi yerlere taşıyabilir" dedi.

TARAFTARLAR, ASTANA HAZIRLIĞI İÇİNDE

Trabzonsporlu taraftarlar, UEFA'nın 27 Mart'ta Kazakistan'ın başkenti Astana'da yapacağı toplantı için özel bir hazırlık yapıyorlar.

2010-2011 sezonu için şampiyonluklarının iade edilmesini isteyen bordo-mavililerin, daha önce ceza alan Juventus, Marsilya, Sion ve Volou gibi takımların da bulunduğu bir taslakla kampanya başlatarak F.Bahçe'nin cezalandırılmasını isteyecekleri öğrenildi.

Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar, Futbol Federasyonu'nun verdiği cezayı tanımadıklarını ve Kasımpaşa maçını tribünde izleyeceklerini açıkladılar.