1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İŞTE TRABZONSPOR!
İŞTE TRABZONSPOR!

İŞTE TRABZONSPOR!

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Sivasspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

A+A-

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı 4-0 kazandıkları Sivasspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Trabzonspor böyle oynamalı, sevenlerini mutlu etmeli. Herşeyden önce kendimiz mutlu olmalıyız. Çok önemli bir galibiyetti. Bizi her zaman destekleyip yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı maç sonrasında yaptığı değerlendirmede, kendilerine yakışan futbolu sergilediklerini belirterek, "Her şeyi yapan gol arayan bir Trabzonspor vardı sahada. Onun için bir kez daha oyuncularımı yürekten kutluyorum. Trabzonspor böyle oynamalı, sevenlerini mutlu etmeli, en önemlisi kendilerini mutlu etmeli. Bu futbol devam ettiği sürece herkes mutlu olacak, herkes sevinecek ve bizde hedeflerimize yavaş yavaş yaklaşacağız. En son 8 hafta önce deplasmanda Kayseri'yi yenmiştik. 9'uncu maçta buraya geldik ve bir deplasman galibiyeti daha aldık. Çok mutluyuz, çok sevinçliyim. Çok da ihtiyacımız olan bir maçtı. Bir maç yeniyorsunuz 4'incü sıraya çıkıyorsunuz Türkiye'de. Çok ilginç bir şey bu. Futbolun nerelere gittiği konusunda ciddi düşünmemiz lazım. Bir maç sizi nerelere getiriyor. Çok anlamlı bir galibiyetti. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum bizi yalnız bırakmadılar. Onlara da hediye ediyoruz. Oyuncu arkadaşlarımı kutluyorum." dedi.

Trabzonspor Teknik Sorumlusu Cemil Lütfi Canalioğlu, galibiyetten dolayı memnunluk duyduklarını belirterek, "Güzel bir oyun ve harika bir sonuç oldu bizim için. Kazanmak için gelmiştik. Deplasman galibiyet hasretimize son verdik. Çok mutluyuz. Camiamızı mutlu ettiğimiz için ayrıca mutluyuz. Futbolcularımızı tebrik ediyorum. Daha iyi olacağız" dedi.