1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. İstifa etme istediği bu!
İstifa etme istediği bu!

İstifa etme istediği bu!

CHP li siyasiler ve milletvekili Faruk Özak'ın...

A+A-

CHP ŞENERİ YALANLADI

Kemal Kılıçdaroğlu'nun  Trabzonsporu ziyareti  ve arkasından  Trabzonspor  Başkanının  yaptığı   açıklamalarla  toz  duman olan   Trabzonspor'da ki gelişmeler  gündeme damga  vurdu. CHP  ise olaya  ilişkin olarak  açıklamada bulunarak  Trabzonspor  Başkanın  açıklama ve tepkilerine  anlam veremedikleri dile getirildi. Yapılan açıklamada söz konusu  ziyaretle ilgili olarak Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'den   randevu talep edildiği,  Şener'in  bu  ziyarete onay verdiği  ancak kendisinin  uçuş yasağı olduğu için  ziyarete  katılamayacağını  bildirdiği  ama kendilerinin  Trabzonsporu  ziyaret etmesinde bir sakınca olmadığını belirttiği  ifade edilerek ' sayın Şener'in  ziyaretimizden haberi olmadığı  şeklindeki açıklaması  doğruları yansıtmamaktadır' denildi.  

BAŞBAKANA TEPKİ KOYSAYDIYA !

CHP  Genel Başkanı Kılıçdaroğlunun ziyaretine  tepki  koyan ve kulübün karışmasında rol oynayan  Başkan Sadri Şenere  ise  tepkiler yağıyor. Trabzonspor   otoriteleri  Başkan Şener'in asıl amacının  yabancı transferilerinde  fütursuz harcamalarına 'dur'  diyen asbaşkan Şakarı istifa ettirmek  ve bununla birlikte   2008 den beri  kol kola  girdiği AKP' lilere  şirin  gözükmeyi sağlamak olduğuna dikkat  çektiler. Aynı otoriteler  kupayı  Fenerbahçeye  verdirten ismin Başbakan olduğunu  ama Şenerin bugüne kadar  en küçük  bir tepki veremediğne  dikkat çekerek  'Şener  kulübü yalnızca kendi  çıkarları için kullanıyor. Zaten yabancı transferlerde  de  asbaşkanı ile  değil,  eski yöneticileri Mahmut Aksu ve Muammer Saka  ile birlikte hareket ediyor. Nevzat şakardan kurtulmak için sebep arıyordu'  dediler.

ŞAKARA   BASKI : 'SAKIN İSTİFA ETME '

Öte yandan  istifa ettiğini   yakın çevresine  söyleyen  Asbaşkan Nevzat Şakara  ise  istifa etmemesi  için yoğun baskı yapılıyor. Şakara yakın  arkadaş  gurubu ile  CHP li siyasiler  ve milletvekili  Faruk Özak'ın;   Şakar'a ' Sakın istifa etme. Kulübü onların eline bırakma.  Sen  Şener'in  pis işlerinin  önünü kestiğin için seni  istifa ettiremek  istiyor. Asıl derdi bu zaten. Sakın  ayrılma'  baskısı  yaptıkları    Şakar'ın ise telefonlarını kapatıp  Emin Kahraman ve Temel Kazancıoğlu ile   gözlerden kaybolduğu  öğrenildi.