1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. İzole Whey Protein Ürünleri
İzole Whey Protein Ürünleri

İzole Whey Protein Ürünleri

İzole Whey Protein Ürünleri

A+A-

Basit, orta ve ileri seviye sporcuların ihtiyaç duyduğu günlük protein miktarlarının ihtiva edilmesine yardımcı olan Nutrade Premium Protein 2250 gr, izole whey protein içermektedir. Mükemmel bir destek ürünü olan Alman üretimi Nutrade Protein, iki farklı toz formuyla kullanıcılarına sunulmaktadır. Bu formlardan birisi çikolata aromalı, diğeri ise çilek aromalıdır. Ağız tadınıza uygun olarak bu iki muhteşem damak tadından birisini tercih ederek, protein ihtiyacının karşılanması ve kas gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Her bir servisinde 23 gram protein içermektedir ve %65 oranında hızlı etkisi ile rakip ürünlere göre avantajlı olduğunu ispatlamaktadır. CFM teknolojisiyle üretilen bu ürün, porsiyon başına yalnızca 1.5 gram yağ ve yine yalnızca 2 gram karbonhidrat içermektedir. Bu değerler ile rakip markalara göre daha çok tercih edilmektedir. Standart proteinlere göre Premium protein, zengin bir amino asit takviyesi sağlamaktadır. Sporcuların kas gelişimi, kas yıpranmaları ve spor yaralanmaları gibi konularda onarılmasına ve büyüme hormonunun daha etkin şekilde sağlanarak hacim kazanmaya olanak sağlamaktadır.

 

Doku yenilenmesi, performans kayıplarının önlenmesi gibi konularda da Nutrade Premium Protein’in avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Amino asit ihtiyaçlarını da karşılayan bu ürün, her bir servisinde 4900 mg İzole Lösin, Valin ve Lösin amino asit kaynakları sunmaktadır. Kas dokusunu toparlayıcı etkisi ile antrenman sonunda kas yorulmalarına da iyi gelmektedir. Ek olarak 4500 mg Glutamin ile de zenginleştirilmiştir. Lezzeti, tüketilebilirliği, fiyat ve performans kriterleri göz önünde bulundurulduğunda sporcular için tercih edilebilecek ürünlerin başında gelmektedir. Vücudun gelişim sırasında daha çok yüksek olması gereken bağışıklık sistemi için de katkı sağlamaktadır. İzole whey proteini içeren Nutrade Preimum Protein, her bir porsiyonda saf formda 23 gram protein içermektedir. Ayrıca 4900 mg BCAA amino asitleri takviye edilmesini sağlamaktadır. Aspartam ve gluten içermeyen, yap oranı minimum seviyede tutulan bu ürün Alman menşeili, bulunabilirliği kolay olan bir ürün grubudur.

 

Her bireyin sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için bazı besinler aracılığı ile vücutlarına bazı protein ve amino asitlerin sağlanması gerekmektedir. Yalnızca gıdalardan alınmayan maddeler de bulunmaktadır. Özellikle sporcular, bu maddelere ihtiyaç duyabilmektedir. Antrenman yapan bireylerin, diğer bireylere göre daha fazla protein ve amino asit ihtiyaç duyması, sporcu gıdaların üretilmesini de beraberinde getirmektedir. Önemli bir amino asit takviyesi olarak kullanıcılarına sunulan Nutrade T-Alpha 120 Kapsül ise zenginleştirilmiş amino asit takviyesi ile birlikte vücut için gerekli olan büyüme hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Antrenmanlar öncesinde ve sonrasında iki ayrı servis olarak alınmalıdır. Yüksek performans ve yüksek enerji sağlar. Kasların yırtılması, onarılması, güçlendirilmesi ve hacim kazanma konusunda piyasadaki en başarılı ürün gruplarından birisidir. Arjinin bulunduran besin takviyeleri de içermektedir. Vücuttaki zararlı toksitlerin atılmasını sağlayan amin asitler de ihtiva etmektedir.