1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Jacgues Bonnevay’ın açıklamaları
Jacgues Bonnevay’ın açıklamaları

Jacgues Bonnevay’ın açıklamaları

Torku Konyaspor karşılaşmasına Trabzonspor'un teknik sorumlusu olarak çıkan Jacgues Bonnevay müsabaka sonrasında düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

A+A-

“Bildiğiniz gibi farklı bir durum söz konusuydu. Bizim için ve oyuncular için kolay değildi. Bu nedenle belki ilk dakikalarda oyuna iyi başlayamadık. Ama buradan oyuncuları tekrar tebrik etmem gerekiyor. Puanımızı 12 puana çıkardık. Bu takımın hak ettiği yere yükselmesi gerekiyor. Herşey dört dörtlük olmadı bu akşam. Ancak bir çok şeyin olumlu olduğunu söyleyebilirim. Bir çok fırsat yarattık. Mehmet’in direkten dönen iki şutu vardı. Fazla da bir şey söylemek zor. Duygu dolu anlar yaşadık. Sabahtan akşama kadar bizimle çalışan tercümanımızla son günlerimizdi. Bu nedenle oyuncuları tebrik ediyorum. Çünkü duyguların altından kalkarak üç puan almayı başardılar. Fransa’da bir taraftarı olarak Trabzonspor’u takip etmeye devam edeceğiz. Lokeren’deki maçın ardından üç gün sonra kendi sahamızda maç oynamamızı da dikkate alarak yorgunluğa dayalı bir takım eksikliklerimiz olmuş olabilir. Bunun da anlayışla karşılanmasını bekliyorum.

Teknik heyet değişikliği konusunda benim söyleyebileceğim çok fazla bir şey yok. Tabi ki biz burada mutluyduk. Güzel günler geçirdik. Verilen karara saygı duymamız gerekiyor. Elimizden geleni yapmaya çalıştık. Futbol dünyası böyle.”