1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Jaja başa bela oldu!
Jaja başa bela oldu!

Jaja başa bela oldu!

Şok edici gelişme ortaya çıktı..

A+A-
Vurdumduymaz tavırları ve özel hayatına dikkat etmediği gerekçesiyle gözden düşen ve son olarak Fenerbahçeli savunma oyuncusu Bilica'yla gece alemlerine dalan Jaja, bilindiği gibi Dubai'nin Al Ahli takımına transfer olmuştu. Dubai'de de eski yaşantısından hiçbir şey kaybetmediği de ortaya çıkan Jaja'nın Al Ahli takımına transferindeki şok edici gelişme ortaya çıktı..


Yaklaşık 3 ay önce 4,5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Al Ahli'ye giden Brezilyalı futbolcu Jaja'nın halen Trabzonspor'un oyuncusu gözükmesi gündeme adeta bomba gibi düştü.

 

Bordo-Mavili kulüp 4,5 milyon Euro'ya sattığı Jaja'dan 2 milyon 250 bin

Euro peşin para aldı. Ancak geri kalan paranın banka teminat mektubu halen Trabzonspor'a ulaşmadığı gerekçesiyle yönetimin, Dubai kulübüne Jaja'nın 'Uluslararası Dolaşım Sertifikası'nı vermediği ortaya çıktı.

Dubai kulübünün çalıştığı bankanın Trabzonspor'un çalıştığı bankayla işbirliği içerisinde olmadığı için bu sorunun ortaya çıktığı öğrenildi.

TAZMİNAT HAKKI SAKLI

Teminat mektubu sorununun çözülememesi halinde Trabzonspor yönetimi anlaşma gereği tazminat hakkı doğacak. Aksi takdirde Jaja'nın Trabzonspor'un oyuncusu olmaya devam edecek

HTSPOR