1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. KADRODA ZORUNLU DEĞİŞİM!
KADRODA ZORUNLU DEĞİŞİM!

KADRODA ZORUNLU DEĞİŞİM!

Sivasspor maçında gördüğü kırmızı kart sonrası 3 maç ceza alan Mustafa Yumlu'nun, Eskişehirspor karşısında forma giymesi bekleniyor. Bu gelişme savunmada cezalı olan Bosingwa ve Aykut Demir’in cezalı olmaları sıkıntısını yaşayan Akçay’ı rahatlattı.

A+A-

KADRODA ZORUNLU DEĞİŞİM

Trabzonspor’da sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle teknik direktör Mustafa Akçay kadroda zorunlu değişime gidecek. Eksik oyuncularının yerine oynatmayı düşündüğü oyuncularını değerlendirmek ve kadro konusunda son kararını vermek için yapılacak olan antrenmanlarda oyuncularını yakında izleyecek olan Akçay, savunmada cezalı olan Bosingwa’nın yerine Zeki Yavru’ya ve Aykut Demir’in yerine ise Giray’a forma şansı vermesi bekleniyor. Yusuf Erdoğan’ın sakatlığı nedeniyle Eskişehirspor maçında oynama ihtimalinin düşük olduğu ancak oyuncu hakkında son kararı maç günü verileceği belirtiliyor.

MUSTAFA YUMLU DÖNÜYOR

Savunmada cezalı olan Bosingwa ve Aykut Demir’in cezalı olmaları nedeniyle sıkıntı yaşayan Akçay’ı biraz olsun rahatlatan gelişme ise Mustafa Yumlu’nun dönüyor olması olacak. Sivasspor maçında gördüğü kırmızı kart sonrası 3 maç ceza alan ve Kasımpaşaspor, Elazığspor ve son olarak Gençlerbirliği maçlarında forma giyemeyen oyuncu, Eskişehirspor maçıyla birlikte yeniden sahalara dönecek. Akçay’ın savunmayı Zeki Yavru, Mustafa Yumlu , Giray ve Kadir Keleş şeklinde oluşması bekleniyor.