1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kafasında milli takım yok!
Kafasında milli takım yok!

Kafasında milli takım yok!

İşte detaylar...

A+A-

Spor yorumcuları, basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştiren Fatih Terim'in görevi bırakacağının sinyallerini verdiğini söyledi.

 

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, dün basın mensuplarıyla bir sohbet toplantısı gerçekleştirmişti.

 

Spor yazarları, canlı yayının yapılmadığı bu toplantıda tecrübeli çalıştırıcının turnuva sonrası A Milli Takım'ı bırakacağının sinyallerini verdiğini söyledi.

 

BİR DAHA BENİ BULAMAZSINIZ

Konuyla ilgili hiçbir muhabirini sorusu olmadan ''A Milli Takım EURO 2016'dan sonra 2018 Dünya Kupası hazırlıklarına başlayacak. Bu süreç ya benli ya da bensiz devam edecek'' diyerek görevi bırakacağının sinyallerini veren Terim'in toplantı sonrası da gazetecilere "Arkadaşlar bu resme girin bir daha bulamazsınız" demesi iddiaları iyice güçlendirdi.

 

MEHMET DEMİRKOL'A G.SARAY'A MESAJ YOLLADI

Konuyla ilgili NTV Spor'da yayınlanan ''Spor Servisi'' programında konuşan Mehmet Demirkol, ''Hiç yeri değilken, kimse böyle bir soru sormamışken görevi bırakacağının sinyallerini verdi. Hatta önce tam duyulmadı, fotoğraf çekilirken bir daha söyledi. Bence toplantı yapmasının nedeni buymuş. Ya Galatasaray'a Riekerink'i tutun başka birisiyle anlaşmayın, ben geleceğim diye ya da TFF'ye şartlarının yerine getirilmesi için mesaj yolladı. 1996'da her şey çok iyi giderken bir anda benzer şeyler söylemiş ve ardından Galatasaray'a transfer olmuştu.'' dedi.