1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kafkas imzayı attı!
Kafkas imzayı attı!

Kafkas imzayı attı!

Teknik direktör Tolunay Kafkas 2 yıllık sözleşme imzaladı.

A+A-

Tolunay Kafkas, Karpuzatan Kadir Has Tesisleri'nde yardımcıları Orhan Çıkrıkcı, Muzaffer Bilazer, Mutlu Dervişoğlu ve kaleci antrenörü Mehmet Arslan'la birlikte sözleşme imzaladı. Kayserispor'a yeniden dönmesini sağlayan kulüp başkanı Recep Mamur'a teşekkür eden Tolunay Kafkas, şunları söyledi:

"Kayseri'de olmaktan mutlu ve gururluyum. Havaalanına indiğim andan itibaren sıcak bir destek ve ilgiyle karşılaştım. Burası benim yabancılık çekmediğim bir yer. Kayseri'de birçok başarıya imza attık Zor bir süreçte görev aldığımızı biliyorum. Gelecek sezonlarda iddialı bir takım yaratacağız."

"TAKIMI 1 HAFTA İÇİNDE KURACAĞIZ"

Tolunay Kafkas, yerli ve yabancı oyuncu konusunda ellerini çabuk tutup 1 hafta içinde takımı oluşturacaklarını belirtti. Şu anda oyuncu sayısının yetersiz olduğunu vurgulayan Kafkas, şöyle devam etti:

"Transfer listemiz hazır. Buraya gelmeden önce de elimizde bir transfer listesi vardı. Yönetimi yormayacak, Kayserispor'a büyük yük getirmeyecek uygun maliyetli oyuncular alacağız. Kaleci Hakan Arıkan konusuna gelince, elbette Hakan gibi kaleciyi kim istemez. Lige kadar olan tüm çalışmalarımızı Kayseri'de sürdüreceğiz. Yurt dışı kampından ise vazgeçtik."

HAKAN ARIKAN'A 2 GÜN İZİN VERİLDİ

Öte yandan Genel Sekreter Rifat Pehlivan ise Trabzonspor ile yollarını ayıran kaleci Hakan Arıkan'ın Kayserispor'la 2 yıl daha sözleşmesi olduğunu, kendisine 2 gün izin verdiklerini, Cuma günü Kayseri'de olacağını açıkladı.