1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. KAFKAS UYARDI! “UYUŞUK DAVRANMAYIN BEYLER“
KAFKAS UYARDI! “UYUŞUK DAVRANMAYIN BEYLER“

KAFKAS UYARDI! “UYUŞUK DAVRANMAYIN BEYLER“

"Silkelenin beyler!"

A+A-

Trabzonspor teknik adamı Tolunay Kafkas öğrencilerini uyardı. Pazar günü oynanacak olan Antalyaspor karşılaşması öncesi yapılan hazırlıklarda başarısız performans sergileyen oyuncuları sert bir şekilde uyardı. Dün sabah yapılan idman öncesinde öğrencilerine "Silkelenin beyler!" diye seslendi.

Trabzonspor'da pazar günü oynanacak Antalyaspor maçının hazırlıkları sürerken, teknik direktör Tolunay Kafkas motivasyon turlarına devam ediyor. Önceki gün yapılan gol ve savunma çalışmasında başarısız olan oyuncularını sert bir dille uyaran tecrübeli hoca, dün sabahki idman öncesinde de öğrencilerine "Silkelenin beyler!" diye seslendi. İdman öncesinde futbolcularıyla kısa bir toplantı gerçekleştiren Kafkas, "Antrenman başlamak üzere ben sahadayım ama bazılarınız uyuşuk davranıyor. Çabuk olun, seri olun, canlı olun. Üzerinizdeki uyuşukluğu atın. İşlerinize pozitif enerjiyle başlamalısınız" diye konuştu. Sabah antrenmanında kondisyon ağırlıklı çalışan Trabzonspor, akşam ise ise taktik ağırlıklı bir program uyguladı.

TÜRK MİLLİLER İDMANA ÇIKTI

Akşamki idmana Milli Takım'dan dönen Tolga ve Onur katıldı, Soner ile Alim ise katılmadı. Ülkelerinin milli takımlarında bulunan Adrian, Cech ve Sapara ise gece geç saatlerde Trabzon'a geldi. Kafkas'ın Milli Takım'dan moralsiz dönen kaleci Onur'la yakından ilgilenmesi dikkat çekti.