1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Kalp Atışı ne zaman başlayacak?
Kalp Atışı ne zaman başlayacak?

Kalp Atışı ne zaman başlayacak?

Yeni dizi Kalp Atışı oyuncuları

A+A-

Tanıtım fragmanlarıyla dikkat çeken Kalp Atışı’nın yayın tarihi belli oldu. Kore dizisi Doctors’tan uyarlanan, Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in başrolü paylaştığı Kalp Atışı yaz sezonu itibariyle ekranlarda olacak. Peki, Kalp Atışı ne zaman başlayacak?

Kalp Atışı dizisinden beklenen haber geldi. Lise öğrencisi Eylül’ün, yol göstericisi Ali Asaf’la çatışmalarının ve aralarındaki o özel duyguyu anlatacak olan Kalp Atışı’nın yayın tarihi netlik kazandı. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın yanı sıra Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Devrim Atmaca, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur’un oyuncu kadrosunda yer aldığı Kalp Atışı haziran ayı bitmeden ekranlarda olacak. Kalp Atışı 29 Haziran Perşembe günü 20.00’da başlayacak.

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi... İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!