1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Kampın öne çıkan futbolcusu...
Kampın öne çıkan futbolcusu...

Kampın öne çıkan futbolcusu...

Gençlerde ise o isim...

A+A-

Trabzonspor’da kampın ilk 6 günü geride kalırken, öne çıkan isimlerin başında Aytaç Kara geliyor.

 

Teknik direktör Ersun Yanal’ın bordo-mavili takımda ikinci kez görev yaptığı dönemde transfer edilen bordo-mavili futbolcu, çalışmalardaki hırsıyla dikkati çekiyor.

 

Sezon bitiminin ardından çalışan ve kampa hazır gelen futbolcu, teknik direktör Ersun Yanal’ın da gözüne en çok giren isimlerden biri oldu.

 

Aytaç Kara, yeni sezon hazırlıklarını iyi bir ortamda sürdürdüklerini belirterek, "Her şey iyi gidiyor. Daha iyi bir sezon geçirmek istiyorum. Bunun için çok çalışmam gerektiğini biliyorum" dedi.

 

Gençlerden Hasan Batuhan Artarslan dikkati çekiyor

 

Trabzonspor’da genç oyuncular içerisinde de Hasan Batuhan Artarslan dikkati çekiyor. 1461 Trabzon’dan gelen futbolcu her geçen gün takıma ısınırken antrenmanlarındaki gayretiyle öne çıkıyor.

 

Hasan Batuhan, özellikle attığı paslar ve isabetli şutlarıyla dünkü antrenmanda da dikkati çeken isim oldu.

Esteban-Akakpo dostluğu

 

Yabancılarının büyük bölümü ile yollarını ayıran Trabzonspor’da sadece kalan iki oyuncu Kosta Rikalı Esteban Alvarado ile Togolu Serge Akakpo’nun dostluğu ve diyalogları gözden kaçmıyor.

 

Dil olarak birbirleriyle anlaşan futbolcular, antrenmanlara gelirken, çalışma başlangıçlarında birlikte hareket ediyor. Esteban ayrıca genç kalecilerle şakalaşıyor.