1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Kaprisleriyle isyan ettirmiş!
Kaprisleriyle isyan ettirmiş!

Kaprisleriyle isyan ettirmiş!

Bir Deniz Hikayesi’nin minik yıldızı Emir Berke Zincidi’nin istekleri ve kaprisleri bitmek bilmiyormuş…

A+A-

 İddiaya göre set ekibine ve oyunculara kök söktürüyor… ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinde canlandırdığı ‘Küçük Osman’ karakteriyle televizyon dünyasına adım atan 9 yaşındaki oyuncu Emir Berke Zincidi, kaprislerine bir yenisini ekledi. Çekimler için Marmaris’te bulunan oyuncu için Bodrum’dan özel olarak et getirtiliyor.

9 yaşındaki oyuncu Emir Berke Zincidi’nin istekleri set ekibini isyan ettirdi. Bir önceki dizisinde de kaprisleriyle çalışanlara zor anlar yaşatan hatta bir oyuncunun seti terk etmesine neden olan çocuk yıldız, yeni çalışmasında da izlediği yolla 'huylu huyundan vazgeçmez' sözünü doğrular nitelikte davranışlarda bulunuyor.

Emir Berke Zincidi’ye özel et geliyor

Çekimlerine İstanbul'da başlanılan ve Marmaris Bozburun'da devam eden dizinin setinde et krizine giren oyuncu, ekibi şimdiden bezdirdi. Nusret Restoran dışında başka bir yerden et yemeyen oyuncunun bu isteği için set ekibinin, işletmenin Bodrum şubesinden özel olarak et getirdiği iddia edildi.

Bu zahmetle iş için 110 km yol alan set görevlilerinin ise bu duruma isyan ettiği öğrenildi.

Kaprisleri bitmiyor

Setin İstanbul ayağında da aynı tutumu sergilediği söylenen Emir Berke Zincidi'yle ilgili bir başka iddia ise kaprisleri nedeniyle yapımda babasını canlandıracak oyuncunun bulunamaması yönündeydi. Teklifi ilk kabul eden Emre Kızılırmak'la kamera karşısına geçildi.