1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Kara kara düşünüyor!
Kara kara düşünüyor!

Kara kara düşünüyor!

Detaylar haberimizde...

A+A-

Bordo-Mavililer'in hocası Hami Mandıralı, son dönemlerin en büyük kadro sıkıntısını yaşıyor. Mevcut sakat ve cezalara Galatasaray maçıyla beraber 4 ismin daha eklenmesi, Osmanlı sınavı öncesinde büyük kaos yarattı.

 

Trabzonspor’da Galatasaray maçında yaşanan olaylar ve 4 futbolcunun kırmızı kartla cezalı duruma düşmesi, Karadeniz ekibindeki kadro sıkıntısını katladı. Bordo-Mavililer’in hocası Hami Mandıralı, son dönemlerin en büyük kadro sıkıntısıyla karşı karşıya. Osmanlıspor önünde Karadeniz ekibinde her bölgeyi etkileyen 9 kritik eksik var. Hami Mandıralı’nın kadroyu 18’e tamamlayabilmek için altyapıdan birkaç oyuncuyu da cumartesi günü kulübede oturtması bekleniyor.

 

‘11 kişi çıkıyorsak...’

 

Her şeye rağmen mazeret üretme gibi bir lükslerinin olmadığının altını çizen Bordo- Mavililer’in teknik direktörü Hami Mandıralı, “Yaşanan olayları elbette kulübümüz her yönüyle takip ediyor, gerekli tepkileri veriyor. Bizler ise işin sportif tarafını yönetmekte sorumluyuz. Zor bir maç olacak, hem rakibin gücü hem de eksiklerimiz itibariyle. Ancak mazeret yok, sahaya 11 kişi çıkacağımıza göre en iyisini yapmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

 

Eksikler

 

Ekici ...................................(Sakat)

 

Cardozo............................. (Sakat)

 

Okay .................................. (Sakat)

 

Güray .................................(Sakat)

 

Douglas ............................(Cezalı)

 

Cavanda ...........................(Cezalı)

 

Aykut ................................ (Cezalı)

 

Özer ..................................(Cezalı)

 

Salih ..................................(Cezalı)