1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Karaborsa biletlere dikkat!
Karaborsa biletlere dikkat!

Karaborsa biletlere dikkat!

Trabzonspor, tüm biletlerin satıldığı Napoli maçı için taraftarlarını karaborsaya karşı uyardı. Başkasının adına düzenlenmiş biletle stadyuma girişin yasak olduğununa değinen Köksal Sadıklar, "taraftarlarımızın mağdur olmamaları için karaborsa bilet satış

A+A-

Trabzonspor, tüm biletlerin satıldığı Napoli maçı için taraftarlarını karaborsaya karşı uyardı.

Trabzonspor'un Stadyum ve Amatör Branşlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Köksal Sadıklar, bordo-mavili taraftarların maçı uygun fiyata izleyebilmesi için yönetim kurulu olarak bilet fiyatlarını düşük tuttuklarını belirtirken şunları söyledi: "Ancak bazı internet siteleri, kişilerin TC kimlik numaralarına düzenlenmiş bu biletleri yüksek fiyatlara, 'karaborsa' dediğimiz yöntemle satmakta. Bu yolla alınan ve başkasının üzerine düzenlenmiş biletle stadyuma girmek yasaktır. Bu nedenle stadyum önünde yapılacak kontroller sonrası bilet iptal edilecek. Taraftarlarımızın mağdur olmamaları için karaborsa bilet satışı yapan kişi ve internet sitelerine rağbet etmemeleri rica olunur."

Trabzonspor'un 19 Şubat Perşembe akşamı UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağı Napoli maçının biletleri, pazartesi günü tamamen tükendi. Karşılaşmayı yaklaşık 22 bin taraftar izleyecek.

Trabzonspor Kulübü, Napoli maçı biletlerini VIP Özel Tribün 500, VIP Tribün: 100, Kapalı Tribün B-C-F-G Blok: 40, Kapalı Tribün A-D-E-H Blok: 30, Maraton (Tüm Bloklar): 20, Kale Arkası: 10 liradan satışa sunmuştu.