1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Karadeniz Sahil Yolu’nda intihar girişimi!
Karadeniz Sahil Yolu’nda intihar girişimi!

Karadeniz Sahil Yolu’nda intihar girişimi!

Genç adam bakın ne için intihara kalkıştı?

A+A-

 Eşi gitti, o da intihara kalkıştı. Rize'de Karadeniz Sahil Yolu Rize Valiliği'nin hemen yan tarafındaki üst geçide tırmanan bir genç intihar etmek istedi.

Edinilen bilgiye göre, yaşadıkları bir tartışma sonrasında eşinin evi terk ettiğini belirten E.O., eşinin eve dönmesi için dün gece saat 23.00 sıralarında üst geçide tırmandı. Gencin tırmandığı üst geçidin etrafında Rize Belediyesi İtfaiye Ekipleri ve Rize İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından yoğun güvenlik önlemleri alındı. Ailesi ve arkadaşlarının yanı sıra polisin de 1,5 saat boyunca yoğun ikna çabaları fayda etmeyince Rize İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri gencin Rize'den İstanbul'a giden eşine ulaştı.

Polis ekipleri E.O. ile eşi B.O.'nun telefonla görüşmelerini sağladı. İntihara teşebbüs eden eşi E.O'yu telefonla ikna etmeye çalışan B.O. uzun çabaların sonunda eşinin çıktığı üst geçitten inmesini sağladı. Üst geçitten iner inmez baygınlık geçiren E.O. 112 ekiplerinin müdahalesini istemeyince yakınları tarafından omuzlanarak Rize Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.