1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. “Karşımızda kirli bir iş birliği var”
“Karşımızda kirli bir iş birliği var”

“Karşımızda kirli bir iş birliği var”

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecine ve 7 Haziran'a yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

A+A-

AK Parti'nin varlığı ile çözüm sürecinin ilerleyebileceğini öne süren Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "arşımızda bir şer cephesi var. Bunlar eski Türkiye'ye dönmek istiyorlar.Biz milletimizle birlikte bu şer cephesinin istek ve arzularını engelleyeceğiz. Çözüm sürecini istikrarlı bir şekilde devam ettireceğiz" dedi.

AK Parti varsa çözüm süreci vardır. Karşımızda bir şer cephesi var. Bunlar eski Türkiye'ye dönmek istiyorlar. İşsizlik dönemine girmek istiyorlar. İMF'ye borcu olan dönemleri tekrar anımsamak istiyorlar. Fakat bunu yapamayacaklar. Engellemeyecekler. Biz mazlumların Türkiye'si olmaya devam edeceğiz. Omuzlarımızda büyük bir sorumluluk var.

Sİnsi kirli bir işbirliği var. Nasılsa AK Parti kazanır diye yan gelip yatmak yok. Herkesi harekete geçireceğiz. Herkesi sandığa götüreceğiz. Gel Türkiye'nin geleceğinde bende söz sahibiyim' diye iradeni ortaya koy. Sizler AK Parti'ye güveniyorsunuz. Çünkü onlar konuşur AK Parti yapar. Milletin hayır duası bize yeter. Bizler millete sevdalı olanlarız. Onlar eski Türkiye'ye dönelim diye çabalayacaklar. Türkiye genelinde sizlerden rekor bekliyoruz.