1. HABERLER

  2. KULİS

  3. Kaynar Kazan
Kaynar Kazan

Kaynar Kazan

Kaynar Kazan-Cuma...

A+A-

 AHMET METİN GENÇ’İN HASSASİYETİ

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Almanya’da yapılacak olan Trabzon tanıtım günlerine AKP, CHP ve MHP Ortahisar ilçe başkanlarını davet etti.Başkanın  bu daveti Belediye Meclisinde  gündem oldu. CHP’li  meclisüyesi  Turgay Şahin, belediyenin yasal olarak bu kişilerin masraflarını karşılayamayacağını söyledi.  Ortahisar belediye başkanı Ahmet Metin Genç ise,  ‘’söz konusu davetlilerin masrafını belediyenin karşılayacağını söyleyen olmadığını ifade ederek; ‘Tabi ki davet ettiğim bu üç arkadaşın  masrafları şahsıma ait olacaktır’’ dedi. Muhalefete mensup bazı meclis üyeleri de yakinen tanıdıkları Genç için; ‘Ahmet beyde yanlış olmaz. Hangi partiden olursa olsun. O adam gibi adamdır. Yanlışı olmaz’ yorumunda bulundular.

BURHAN BEKAR’I TANIMAYANLARIN BOŞ İDDİALARI!

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar için dengesiz iddialar ve yorumlar yapılıyor. Belli ki Bekar’ı sevmeyenler kasıtlı olarak dedikodu ve iftira içerikli söylemler ile bazı gazetecileri kullanıyor. Son iddiaya göre Burhan Bekar Ak Parti’ye geçebilirmiş! Çocukluk yıllarımızdan beri tanıdığımız ve aile dostumuz olan Burhan Bekar için ortaya atılan bu iddia sadece safsata! Bizim tanıdığımız Bekar, çocukluğundan beri MHP çatısı altında yer almış, hiçbir zor günde cepheyi terk etmemiş, son nefesine kadar da aynı yolda davasına hizmet edecek bir isimdir. Kendisi de hakkında yapılan bu iddialara ‘deli saçması’ yorumunda bulunuyor.

1461 TRABZON’U KİM YÖNETİYOR? İŞTE O İDDİA

Trabzonspor’un pilot takımı 1461 Trabzon’u kim yönetiyor? Kimilerine göre elbette mevcut yönetim. Kimilerine göre ise Muharrem Usta! Fakat  ‘iki cevapta doğru değil’ iddiası ile karşılaştık! Trabzonspor’un içinde olan çok yetkili bir ismin ileri sürdükleri çok ilginç! İşte o iddialar: ‘1461 Trabzon’u Engin Kara yönetiyor. Seçim öncesinden Kara’ya söz veren Muharrem Usta, aslında onu başkan yapmak istedi. Fakat Trabzonspor yönetimi başkan Usta’ya Engin Kara için karşı durdu. Yönetim içinde kazan kaldıranlar olunca başkan geri adım attı. Fakat resmi görünümde geri adım attı. 1461 Trabzon yönetim listesini belirleyen Engin Kara oldu. Kara yönetime biri yedek tam 8 kişiyi koydu. Her gün kulüpte. Bekir Aktürk’ün yerinde başkanlık koltuğunda o oturuyor’…

MEHMET ATMACA’NIN DOĞUM GÜNÜ

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından Bayırbucak Türkmenleri için toplanan yardım malzemelerinin olduğu tırlar, Yıldızlı Mahallesinden yolcu edildi. Bu programa Ak Parti Trabzon Fatih Mahalle Başkanı Sadullah Demirbaş, Başkan Yardımcısı Temel Bektaşoğlu ve beraberindeki partililer de katıldı. Tırın gönderilmesinin ardından Fatih Mahalle Teşkilatı doğum günü olan Mehmet Atmaca’ya sürpriz gerçekleştirdi. Doğum gününe Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Atmaca Fatih teşkilatına bu sürprizinden ötürü teşekkür etti. Atmaca’ya sağlıklı ömürler diliyoruz.

BU MAHALLEYİ GÖREN VAR MI?

Trabzon’un Yıldızlı  bölgesindeki Sera Gölü, Trabzon turizmi için önemli bir merkez. Turizm bölgesi kapsamında olan Sera gölü bölgesi özellikle yaz aylarında yerli yabancı önemli turist kafilelerini misafir ediyor. Ancak tesislerin bulunduğu Gölbaşı Köyünün yollarının durumu içler acısı. Tesislere iç taraftan giriş yapmak isteyenler için tam bir eziyet söz konusu. Daracık ve uçurum tehlikesi olan yollar patates çukurlarından  farksız. Gölbaşı sakinleri yetkilileri yollar konusunda uyarıyor. Artık Gölbaşı köyünün yoluna yaz dönemi gelmeden  el atılmalı.

KILIÇDAROĞLU’NA BAŞDANIŞMAN OLDU

CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı oldu.Bekaroğlu’na Genel Başkanın kararı ulaşırken Bekaroğlu göreve başladı. Başdanışmanlık görevi hemşehrimiz Mehmet Bekaroğlu’na hayırlı olsun.