1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kediciklerin bomba sırrı ortaya çıktı!
Kediciklerin bomba sırrı ortaya çıktı!

Kediciklerin bomba sırrı ortaya çıktı!

Şok eden gerçek!

A+A-

Sık sık gündeme oturan Adnan Oktar'ın kedicikleri ile ilgili merak edilen pek çok konu var. Görüntüleriyle dikkat çeken Adnan Oktar'ın kızlarının hangi okuldan mezun olduğu da bu konulardan biriydi. İşte, üniversite mezunu kedicikler!

 

Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Oktar Hoca'nın kedicikleri, yazılı ve sosyal medyada pek çok kez gündeme geliyor. Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorlayan kedicikler hakkında merak edilen pek çok detay var. Bunlardan biri de kediciklerin eğitim durumları ve hangi okuldan mezun oldukları. Ekranlarda boy gösteren ve zaman zaman tartışmalara neden olan Adnan Oktar'ın kediciklerinin hepsi üniversite mezunu. İşte, kedicikler ve mezun olduğu okullar!

 

KEDİCİKLERİN MEZUN OLDUĞU OKULLAR

 

Aylin kocaman: Ankara Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Edebiyatı ve Amerikan Kültürü üzerine eğitim aldı, Tülay Kumaşçı: İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisi, Didem Ürer: İstanbul Üniversitesi İşletme Boğaziçi Üniversitesi Felsefe mezunu, Tuba Babuna: İstanbul Üniversitesi İktiasat Fakültesi Koç Üniversitesi Sosyoloji, İstanbul Üniversitesi Ekonometri yüksek lisansı, Damla Pamir: Haliç Üniversitesi Amerikan Kültrü ve Edebiyatı Bölümü, Ebru Altan: Boğaziçi Üniversitesi iş idaresi bölümü mezunu, Ceyda Özbudak: İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunu, Gülşah Güçyetmez: Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu.