1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “KENDİNİZİ NE SANIYORSUNUZ“
“KENDİNİZİ NE SANIYORSUNUZ“

“KENDİNİZİ NE SANIYORSUNUZ“

"Neslihan Demirtaş'a fındık fıstık attı"

A+A-

Trabzonlu yöneticileri bir gece kulübünde eğlenmeye götüren Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, alkolün de etkisiyle sahnede şarkı söyleyen Neslihan Demirtaş'a fındık fıstık attı, ortalık karıştı. 

 

 

Trabzonspor'un önceki gün Eskşiherspor'u 2-0'la geçtiği Süper Lig karşılaşmasından 1 gün önce bordo-mavili ve kırmızı-siyahlı yöneticilerin beraber yediği yemeğin ardından gece kulübünde devam eden gecede yaşananlar, herkesi şoke etti.

Eskişehirspor'un davetini kırmayan Trabzonsporlu yöneticiler, yenen yemeğin ardından eğlenmek için Eskişehir'in en lüks gece kulübüne gitti.

Alkolün de verdiği etkiyle Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, gece kulübünün solisti olan ve bir zamanlar İbrahim Tatlıses'in de vokalistliğini yapan Neslihan Demirtaş'a sahnede şarkı söylediği sırada fındık ve fıstık atmaya başladı. Halil Ünal'ın kendisine fındık-fıstık atmasını fark eden ve bu harekete çok sinirlenen şarkıcı Neslihan Demirtaş, söylediği şarkıyı yarıda kesti ve ardından orkestrayı da durdurdu.

"KENDİNİZİ NE SANIYORSUNUZ"

Sonrasında ise bayan şarkıcı Eskişehirspor başkanına dönerek öfkeli ses tonuyla "Siz kendinizi ne sanıyorsunuz. Fındık ve fıstık sizin gibilere atılır. Bu yaptığınız ikinci terbiyesizlik oldu. Lütfen bir daha buraya gelmeyin. Ben burada sanatımı icra ediyorum" diyerek sahneden indi ve mekanı terketti.

Bu tepkinin ardından bozulan Başkan Halil Ünal, misafir ettiği bordo-mavili yöneticilere rezil olurken, olaydan 15 dakika sonra Trabzonsporlu yöneticilerle gece kulübünden ayrılmak zorunda kaldı.