1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Keşke Maçı Kaybetseydik!
Keşke Maçı Kaybetseydik!

Keşke Maçı Kaybetseydik!

Bursaspor Maçı Sonrası Konuştu...

A+A-

 Bursaspor’a evinde 3-2 mağlup olarak namağlup  unvanını yitiren Ç.Rizespor’da teknik direktör Hikmet Karaman maç sonrası konuştu.  İyi oynadıklarını ve rakibin şanslı olduğunu vurgulayan Karaman; Bursaspor ligde iyi oynayan bir takım.Bursaspor'un futbol şansı bugüne kadar hiç yanında olmamıştı. Bugün futbol şansı  yanındaydı ve üç tane vurdular, üçü de gol oldu. Bizim direkten dönen ve auta  attığımız pozisyonlarımız var. Gol insanların morali" şeklinde konuştu.  

Bir gazetecinin "Deniz Çoban'ın Kasımpaşa maçında verdiği tartışmalı  kararlar sonrasında kırmızı kart nedeniyle iki futbolcunuz Bursaspor karşısında  görev yapamadı. Nasıl değerlendiriyorsunuz?" şeklindeki soruyu Karaman şöyle  yanıtladı:  

"Sayın Çoban hakemliği bırakmış. Bu gibi konulara cevap vermiyorum  artık. Konuşursam gündem olur. Susmayı tercih ediyorum. Son dakikada penaltı  verilmiş ama iki oyuncum kırmızı kart kararları sonrası bu maçta cezalı duruma  düştü. Keşke Kasımpaşa maçını kaybetseydik de cezalı iki oyuncum bu maçta  oynasaydı. Kweuke ise sakat sakat oynadı. Bazı şeyler konuşunca olmuyor."