1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Keşke Olcan'da Sneijder gibi cevap verseydi!
Keşke Olcan'da Sneijder gibi cevap verseydi!

Keşke Olcan'da Sneijder gibi cevap verseydi!

Geçtiğimiz gün Olcan'a transferiyle ilgili sorulan soruda gitmek için açık kapı bırakmıştı. Aynı soru Galatasaraylı Sneijder’e soruldu. Deneyimli oyuncu takımında mutlu olduğunu ve uzun yıllar hizmet vermek istediğini söyledi. Sneijder’in bu açıklaması, k

A+A-

Biri Avrupa’nın, diğeri Türkiye’nin en iyi futbolcularından... İkisi de transferin gözdesi. Trabzonspor forması giyen Olcan Adın’a geçtiğimiz günlerde transferiyle ilgili bir soru sorulunca başarılı oyuncu, "Ben profesyonel futbolcuyum, bu konuda konuşmak istemiyorum. Ne var ne de yok. Çünkü biraz sıkıntılar var" cevabını vermişti. Bu cevap Olcan’ın sezon sonunda takımdan ayrılacağı yönünde yorumlanmıştı.

Aynı soru önceki gün Galatasaraylı Sneijder’e soruldu. Deneyimli oyuncu, şu cevabı verdi: "Çıkan haberler çok saçma ve gereksiz. Transfer sezonu açıldığı zaman otomatikmen teklifler gelecektir. Ancak ben burada olmaktan çok mutluyum. Uzun yıllar burada hizmet etmek istiyorum." Sneijder’in bu açıklaması sonrası, "Keşke Olcan da böyle çıkıp açık yüreklice konuşabilseydi" yorumları yapılmaya başlandı.