1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kılıçdaroğlu'nun yeni adresi sınır!
Kılıçdaroğlu'nun yeni adresi sınır!

Kılıçdaroğlu'nun yeni adresi sınır!

Suriye'de de bir heyet...

A+A-

CHP Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun bayram tatilin son günü sınırdaki birliklerinden birini ziyaret edeceği belirtildi.

Kılıçdaroğlu'nun sınır birliğinde subay, astsubay, erbaş ve erleriyle bayramlaşacağı ifade edilen açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun öğle yemeğini mehmetçiklerle beraber yiyeceği kaydedildi.

Ziyarette Kılıçdaroğlu'na CHP genel başkan yardımcılarından Ayten Kayalıoğlu ve Yakup Akkaya ile CHP Genel Merkez görevlilerinden Barış Bozkurt'un eşlik edeceği bildirildi.

SURİYE'YE DE BİR HEYET

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu'nun başkanlığındaki CHP heyeti de yarın Suriye'ye bir ziyarette bulunacak.

Suriye'de yaşanan olayların mahiyeti ve nedenleri hakkında birinci elden bilgi edinmek amacıyla Loğoğlu başkanlığında, CHP milletvekilleri Aytuğ Atıcı, Mehmet Ali Edipoğlu, Refik Eryılmaz ve Ali Serindağ'dan oluşan heyetin, 4-6 Eylül tarihlerinde Suriye'yi ziyaret edecekler.

CHP'den ziyarete ilişkin yapılan açıklamada, ''CHP Heyeti, Suriye'nin önde gelen kentlerinde gözlem ve temaslarda bulunacak, Türkiye'nin Şam Büyükelçiliği ve Halep Başkonsolosluğunu ziyaret ederek bilgi alacak ve dönüşte hazırlayacağı raporu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na sunacak'' bilgisine yer verildi.