1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. “Kim dediniz? Ben tanımıyorum!
“Kim dediniz? Ben tanımıyorum!

“Kim dediniz? Ben tanımıyorum!

Meğer o transferi Başkan Hacıosmanoğlu engellemiş!

A+A-

 Trabzonspor iki yıl evvel G. Sarayla Yekta Kurtuluş için anlaşmaya varmıştı. Ancak oyuncu Yekta Trabzonspor’a gelmeyi istemedi. Kendisine ‘Burada yedeksin. Git Trabzon’da direk oyna’ denilmesine karşın, ‘G. Sarayda 20 dakika oynamak Trabzon’da 90 dakika oynamaktan daha iyidir’ diyerek Bordo mavili takıma transferi ret etti.

Netice de Yekta şimdi Sivasspor’a imza attı.

Yekta’nın Trabzonspor’un kapısını yaklaşık 20 gün evvel menajeri ile çaldığı bilgisini okurlarımıza duyurmuştuk. Meğerse Yekta transferini engelleyen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu olmuş. Başkan teknik heyete oyuncunun menajerinden gelen talebi duyunca kendi teknik heyet kurmaylarına;

‘Bir daha aradıklarında bana yönlendirin’ talimatı vermiş. Sonuçta Yekta’nın menajeri Hacıosmanoğlu’nu aradığında işte başkan şu cümlelerle menajeri aradığına pişman etti:

‘ Pardon kim dedin ? Yekta mı? Ben öyle bir futbolcu tanımıyorum. Nerede oynuyor bu arkadaş? Kardeşim sen bu tür oyuncuları Trabzonspor gibi büyük bir kulübe nasıl önerirsin? Yekta denilen arkadaş kendisine başka kapı arasın’!

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz…