1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Kıskançlığın Böylesi Görülmedi!
Kıskançlığın Böylesi Görülmedi!

Kıskançlığın Böylesi Görülmedi!

Ayrıldığı kız arkadaşının sevgilisini...

A+A-

 Samsun'da 34 yaşındaki bir adam, ayrıldığı kız arkadaşının sevgilisini pompalı av tüfeğiyle cinsel organından vurdu.


Samsun'da 34 yaşındaki İ.S., ayrıldığı kız arkadaşı 28 yaşındaki T.E.'nin arkadaşlık yaptığı 33 yaşındaki E.B.'yi pompalı av tüfeğiyle cinsel organından vurdu. Emniyet ekipleri tarafından yakalanan İ.S, mahkeme tarafından tutuklandı. 


Olay İlkadım İlçesi Fatih Mahallesi'nde dün meydana geldi. İddiaya göre bekar olan ve inşaatlarda çalışan İ.S, T.E. ile tanıştı. Birlikte çıkmaya başladı. Ancak ikili bir süre sonra ayrıldı. T.E. ayrıldıktan sonra bu sefer İ.S'nin arkadaşı olan E.B. ile çıkmaya başladı. Bunun üzerine 2 arkadaşın arası bozuldu. İ.S ile E.B. kavga etti. Dayak yiyen İ.S, iddiaya göre çay ocağının önüne park ettiği otomobilinden aldığı pompalı av tüfeğiyle iki kez havaya bir kez de E.B. ateş etti. Açılan ateş sonucu kasığından ve cinsel oranından yaralanan E.B. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 


Olayın ardından polis tarafından yakalanan İ.S ifadesinde, "Benim T.E. ile daha önce çıktığımı öğrenmiş ve her gördüğü yerde laf atıp ters ters bakıyordu. Çay ocağının önünde otururken karşılaştık. Bana yine ters ters bakıp hakaret edip saldırdı. Daha sonra da bu olay meydaha geldi" dedi. 


Polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.