1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kombinede Patlama!
Kombinede Patlama!

Kombinede Patlama!

Coşkun Çebi'den açıklama!

A+A-

Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olması kombine satışlarını da patlattı.


Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, bordo-mavili takımın Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde yer alacağı (B) grubunda takımlar arasında çok büyük güç farkı olmadığını belirterek, ''İstersek ve ona göre de mücadele edersek bu işin üstesinden gelir, bir üst tura çıkarız'' dedi.


Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bordo-mavili takımın Avrupa Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda İtalya'dan İnter, Rusya'dan CSKA Moskova ve Fransa'dan Lille takımlarıyla eşleşmesini değerlendirdi.


Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde zayıf takım olmadığını, her takımın güçlü olduğunu vurgulayan Yener, şunları kaydetti: ''Ancak kura olarak bizim gruptaki takımların eşit güçte olmalarını avantaj olarak değerlendiriyorum. Takımlar arasında çok büyük güç farkı yok. Bana göre her takım şanslı, her takım Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkabilir. Bizim de oldukça yüksek bir şansımız var. Burada önemli olan, maçlara iyi motive olmak ve iyi mücadele etmek.''


-KOMBİNE SATIŞLARINDA BÜYÜK ARTIŞ-


UEFA'nın Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden men edilen Fenerbahçe'nin yerine grup maçlarına Trabzonspor'u dahil etmesinin ardından, bordo-mavililerin kombine kart satışlarında büyük artış yaşandığı bildirildi.


Kulüp yönetim kurulu üyesi Coşkun Çebi, Trabzonspor'un tarihinde ilk defa Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmasının kombine satışlarını büyük oranda artırdığını belirterek, ''Dün itibariyle, daha önceki günlerde bir-iki adet olan kombine kart satışı 350'ye çıktı'' dedi.