1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Kupa bağıra bağıra gidiyor
Kupa bağıra bağıra gidiyor

Kupa bağıra bağıra gidiyor

Söylemleriyle taraftarın gözünü boyayan İbrahim Hacıosmanoğlu verdiği sözlerin altında kaldı.

A+A-

Seçildiği gün, "3 ay sonra kupa gelecek. Kupa Trabzon’a gelmezse başkanlık koltuğunda oturmak bize haram olsun. Kupa Avrupa’dan yola çıktı" söylemleriyle taraftarın gözünü boyayan Hacıosmanoğlu verdiği sözlerin altında kaldı.

Fenerbahçe’nin işbirlikçisi TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in, "3 Temmuz süreci kapanmıştır. UEFA’nın kişilerle ilgili davası devam ediyor" açıklaması Hacıosmanoğlu ve ekibinin masada güçsüzlüğünü de gözler önüne serdi.

Şike sürecinde Fenerbahçe ile kol kola hareket eden TFF Başkanı Yıldırım Demirören Türk yargısı ile UEFA ve CAS’ın kararlarını hiçe sayarak yaptığı açıklamayla Türk futbolunun nasıl kirli bir ittifakla yönetildiğini açık bir şekilde ortaya koydu. Trabzonspor’un anasının ak sütü gibi helal kupasını vermeyen, sürecin kendileri için bittiğini, UEFA’da kişiler hakkındaki davanın devam ettiğini vurgulayan Demirören’in bu çıkışı, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve ekibinin masada ne kadar güçsüz olduğunun da göstergesi oldu.

Trabzonspor başkanlık koltuğuna oturduğu gün, “3 ay sonra kupa gelecek” diyen, ardından yaptığı açıklamalarda, “Kupa Trabzon’a gelmezse başkanlık koltuğunda oturmak bize haram olsun. Ya biz o kupayı alırız ya da o kupa bizi alır. Kupa Avrupa’dan yola çıktı” söylemleriyle 15 aydır Bordo-Mavili taraftarların gözünü boyayan Hacıosmanoğlu’na da tepki sesleri yükselmeye başladı. Bordo-Mavililer “Kupa bağıra bağıra gidiyor. Hacıosmanoğlu ve ekibi sadece seyrediyor. Artık kongre kaçınılmaz hal aldı” sözleriyle sitemlerini dile getirdiler.