1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Kurtlar Vadisi'nin ünlü karakteri ölecek
Kurtlar Vadisi'nin ünlü karakteri ölecek

Kurtlar Vadisi'nin ünlü karakteri ölecek

İşte detaylar...

A+A-

Kurtlar Vadisi hayranlarını, Çakır ve Muro'dan sonra en çok üzecek ölüm bu kahramanın ölümü olacak. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri daha ölecek.

 

Dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip Türkiye'nin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi'nin sevilen karakterlerini öldürme geleneği sürüyor. Dizinin önümüzdeki bölümlerinde ünlü bir kahraman daha ölecek. Kurtlar Vadisi hayranlarını Çakır ve Muro'dan sonra en çok şaşırtıp, üzecek ölüm de bu olacak.

 

Kurtlar Vadisi kahramanlarından Deli Hüsnü ölecek.

 

Adnan Erdoğan'ın canlandırdığı Deli Hüsnü (Hüsnü Yalınkılıç) karakteri diziye vurularak veda edecek... Geçen haftaki bölümlerde zehirli iğne ile hayranlarına "acaba ölecek mi?" endişesi yaratan ünlü karakter, tam da ölümden kurtulduğuna sevinildiği haftalarda senaryo gereği son nefesini verecek.

 

Türkiye'de ve yurt dışında nereye giderse gitsin hayranlarının fotoğraf çekilmek için sıraya girdiği ünlü oyuncunun senaryo gereği öldürülmesi kararlaştırıldı. Deli Hüsnü, bundan sonraki bölümlerde rol almayacak.

 

Kurtlar Vadisi'nin kıdemli karakterlerinden Tuncay'ın yardımcısı olarak diziye giren "Deli Hüsnü" karakterini başarıyla canlandıran Adnan Erdoğan'ın ölme sahnesi önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek.

 

Hüsnü Yalınkılıç kimdir?

 

Hüsnü Yalınkılıç Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Adnan Erdoğan tarafından canlandırılan karakterdir. Tuncay Kantarcı'nın sağ koludur. Tanışıklığı Tuncay Kantarcı'nın cezaevinden akıl hastanesine nakledilmesinden sonraya dayanır. Hastanede Tuncay'la dostluk kurmuş, onun yanından ayrılmamış bir sağlık memurudur. Bu sebeple Tuncay Kantarcı'nın en yakın adamı olmuş ve dolayısıyla Polat Alemdar'ın ekibine girmiştir. Lakabı Deli Hüsnü'dür. Memati'nin oğlunun bakıcısı Gülendam ile Memati'den habersiz evlenmiştir. Bir süre Memati onlarla konuşmamıştır. Ama Memeati sonra onları affetmiştir. Fakat Gülendam, Ersoy Ulubey tarafından Memati'nin oğluyla birlikte öldürülmüştür. Tuncay Bey'in ortadan kaybolması sonrası Polat Alemdar, Deli Hüsnü'yü hastanenin yöneticisi yapmıştır.

 

Kaynak: www.mistikalem.com