1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. LAZİO MAÇI AKÇAY’A DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLACAK!
LAZİO MAÇI AKÇAY’A DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLACAK!

LAZİO MAÇI AKÇAY’A DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLACAK!

Trabzonspor'da deplasman yenilgileri moralleri bozarken, oyuncular taraftarın gönlünü almanın yolunun İtalya'dan zaferle dönmek olduğunu söyledi.

A+A-

Aynı zamanda, Bordo-Mavili ekip Lazio karşısına çıkacağı gün başarılı teknik adam Akçay 56. yaşına girecek. Oyuncular Lazio’yu yenerek hem kendilerini affettirmek hem de hocalarına güzel bir hediye verme planları yapıyor.

Toplantı yapan teknik direktör Mustafa Akçay, oyuncuların dikkatini çekerken, taraftarların gönlünü almanın Lazio galibiyeti olduğunu söyledi. Akçay, “Lazio maçı grup liderliği için çok önemli. Avrupa’da daha farklı motivasyonumuz var. İyi oynayıp istediğimiz sonucu alacak gücümüz var. Taraftarımızı üzdük, İtalya’da kazanıp, kendimizi affettirmemiz lazım. Sizin neleri başarabileceğinizi çok iyi biliyorum” sözlerini sarfetti.

Doğum günü hediyesi

Lazio maçının oynanacağı gün başarılı hocanın doğum günü... 56 yaşına girecek olan Akçay’a oyuncular ise, “Son iki maçtır bize yakışmayan sonuçlar aldık. Lazio’yu yenerek hem kendimizi affettireceğiz hem de size güzel bir hediye vereceğiz” diye karşılık verdiler.